Skocz do zawartości
Dreggo

Infineon czy Kingston ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam Infineon'a i nie narzekam - na kt400 ktory znany jest ze sredniej obslugi pamieci w trybie PC400 moje 333 chadzaja na 400MHz z CL2 bez podnoszenia napiecia - prime stable. dla mnie to b.dobry wynk. postaram sie je wyzej potestowc... ale moj Gigabyte nie ma za duzo mozliwosci do przetaktowania pamieci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Infineony są do bani, tak ?

Czy sa dużo gorsze od Kingstonów ?

Niekoniecznie do bani. Ale moje Kingstony 333MHz na kosciach Winbond chodza na 415MHz Cl2 2.7v. Nie wiem na ile pojda Infineon, ale duzo gorzej nie powinno byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Kingstona na kościach Infineona (256/333) i bardzo ładnie ta pamięć chodziła 2,2,2,5 na fsb 182 niestety więcej na tamtej płycie nie mogłem,a te co mam teraz są dużo słabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzeżcie sie kingstonów na kingstonach, badziew (przynajmniej u mnie) najwięcej synchro poszły  na 178 FSB

nic mi niemów o tym goofnie :!: Jak poszukasz to bedziesz wiedział :P
tego... u Ciebie nie poszly jako PC400??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cooooo :?:

w biosie mozesz przetaktowac sama pamiec czyli asynchro zrobic w celu sprawdzenia pamieci. wiec mozesz pamiec ustawic na PC400 i powiedziec jak dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFINEON cieniutko w sumie sa one w jednej cenie z tymi samsunga i no name / slabe osiagi kiepskie krecenie ale za to jaka cena / KINGSTON osiagi adekwatne do ceny wiec wszystko zalezy od zasobnosci portfela :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFINEON cieniutko w sumie sa one w jednej cenie z tymi samsunga i no name / slabe osiagi kiepskie krecenie ale za to jaka cena / KINGSTON osiagi adekwatne do ceny wiec wszystko zalezy od zasobnosci portfela :P

co rozumiesz przez "slabe osiagi kiepskie krecenie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jesli by byly tak samo dobre jak kingstony to byly bo od nich drozesze /czemu tak nie jest ???

nie rozumiem... uwazasz ze im wyzsza cena tym rzecz np. pamiec jest lepsza??. big lol for U

nie kreca sie zapewne tak jak kingstony, chociaz nie wiem, nie mam za bardzo jak sprawdzic. zreszta kto na codzien uzywa fsb wiekszego niz 200MHz?? niewiele osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze co jest tansze jest zawsze gorsze ale wiesz w kompach to juz tak jest za jakosc trzeba placic / to tak samo jak bys chodzil w trampkach i w najkach wiess w trampkahc tes sie da ale jak ??? :) buzka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego... stosujac Twoje kryteruim to Infineony sa prawie tak dobre jak Kingstony bo sa troszke tansze. oo i jeszcze jedno ciekawe spostrzezenie: celek ma lepsza jakosc czytaj wydajnosc, bo to jest w sumie najwazniejsze w prockach, niz AthlonXP. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy 1/3 to troszke no ale ok ;) a czemu niby celek ma lepsza jakosc niz a xp ? ja tak powiedzialem ? ;) mi chodzilo o JAKOSC danego produktu czyli wiesz KINGSTON np ma pozlacane styki czyli jest dobrej jakosci bo INFINEON tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mowisz o kingstone hyperx czy o kingstone value?? bo to jest zasadnicza roznica. hyperx sa nieporownywalnie lepsze niz infineony i value... i kosztuja spoooro wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...