Skocz do zawartości
Diesel

262 FSB! P4 2.6c Ghz kto da wiecej?

Rekomendowane odpowiedzi

Ratio na 5/4 , 262 FSB czyli 3.4Ghz!

mam Abita IC7 i Corsair 3200 extreme memory.

Dalej nie chce pojsc, nawet przy zmianie ratio na 3/2, komputer przy 263FSB nie chce zaloczyc sie do Bajosa. :(

Czy komus udalo sie wiecej podkrecic ten procek lub mobo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesel nie poddawaj sie - krec dalej, czekamy na fsb 400mhz :P

OK, bede go pilowal !!! :lol:

Moze jeszcze mi sie uda cos zniego wyciognoc, w tej chwili mam 3.25Ghz i mam lepszy Score niz na 3.4Ghz poniewaz mam pamiec na maxa czyli Cas 2,5,2,2 a na 3.4Ghz tylko 2.7,4,4 nizej sie nie da przy tej predkosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie do kupienia 2.4C + GeiL 433 ..... mysle ze sie da powyzej twojego osiagu, czyli jakies 270 :D

nie wiem jeszcze tylko czy bedzie mnie stac na nowa plyte IS7 czy zostane przy IT7-MAX2 ver2 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cisne 282MHz FSB. Bylo wczesniej co prawda 300MHz ale wtedy pamieci pracowaly na na 200MHz przyz 2,5-2-2-6 (na CL2 byly bledy jesli FSB wynosilo wiecej niz 290MHz). Teraz mam 281MHz i memki na 228MHz 2-3-2-6. Sandra daje 6150MB/s na pamieciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawie się w tej chwili 2,4/fsb800 - męczę primem fsb280MHz @1,6v - jest stabilnie, ale chcę go pomęczyć jeszcze kilka godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cisne 282MHz FSB. Bylo wczesniej co prawda 300MHz ale wtedy pamieci pracowaly na na 200MHz przyz 2,5-2-2-6 (na CL2 byly bledy jesli FSB wynosilo wiecej niz 290MHz). Teraz mam 281MHz i memki na 228MHz 2-3-2-6. Sandra daje 6150MB/s na pamieciach.

Piekny wynik Lancer ! :lol: :lol:

:arrow: pozdrawiam! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawie się w tej chwili 2,4/fsb800 - męczę primem fsb280MHz @1,6v - jest stabilnie, ale chcę go pomęczyć jeszcze kilka godzin

No niewiem :roll:

nie mysle zebys przy 280Fsb Prime 95 byl satbilny na 100%?????

Napewno nie przejdzie ci on 24godzin tego testu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodził ponad 2 godziny - nie chce sie bawić dłużej dzisiaj. Na 290 prime sie wywala, zresztą nie tylko prime :) ale porobiłem testy sandry - test pamięci Int/Float 6327/6334 :) reszta wyników też dość ciekawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...