Skocz do zawartości
hauti

notebook z ssd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej przymierzam się do kupna notebooka do codziennego użytku, raz w czas photoshop do obróbki zdjęć, może w coś zagram, choć wątpię, ale na co dzień bieganie po internecie i trochę programowania. 

 

na chwilę obecną zawiesiłem się na takim modelu 

http://www.x-kom.pl/p/205221-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-7537-i5-4210u-8gb-128500-gt750m.html#oceny

 

cena od 2,5 do 3,5 k zł 

zależy mi głównie na ssd bo to zmienia zupełnie postać rzeczy, ilość rdzeni, czy grafika nie są chyba aż tak ważne bo do gier i poważniejszej pracy mam pieca z podpisu

 

czasem wyjeżdżam za granicę albo gdzieś w delegację i potrzebuję sprzętu responsywnego, szybkiego. 

 

Proszę o pomoc i podpowiedź :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do photoshopa koniecznie Acer V5-573G z i7ulv, GTX850 oraz matrycą FullHD (IPS) - najlepszy ekran wśród laptopów konsumenckich za te pieniądze. Z plusów niezła jakość wykonania (aluminium), podswietlana klawiatura oraz niska waga 2kg

 

Dysk SSD zawsze możesz dokupić a matrycy czy podzespołów nie zmienisz.

 

Opcjonalnie biznesowy Latitude 3540 z i5ulv, 8GB RAM, dyskiem SSD i kartą HD8850 (poziom GT750). Na plus bardzo dobra jakość wykonania, matryca FHD oraz 3 letnia gwarancja biznesowa Next Business Day z naprawą u klienta.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do realnej obróbki masz mocnego PC to zobacz sobie coś mniejszego:

Latitude 3440 z i5-4200U i GT740M HD+

 

Lapek stricte biznesowy o bardzo dobrej jakości wykonania. Bardzo dobre przebiegi na baterii. W miarę lekki (2kg). Matowa matryca o powiększonym obszarze roboczym (HD+)

Do tego gwarancja della NBD.

+ dorzucasz mu SSD cruciala

 

Alternatywnie, jak chciałbyś mały kombajn:

MSI GE40 z i7 i GTX850

 

To już zwykły konsumencki sprzęt. Ale wpakowane do środka mocne podzespoły. 2Kg wagi.

Zagrasz w większość nowych gierek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...