Skocz do zawartości
Lettenhove1234

Kontrowersyjny zestaw do 2000zł !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pytanie czy taki zestaw   http://www.morele.net/inventory/info/brA4gn/     pociągnie mi najnowsze gry na wysokich czy ultra ustawieniach ??? Wiem że procesor jest słaby ale teraz nie mam więcej pieniędzy a myślę że w przeciągu 6 miesięcy wymienie właśnie procek xD Słyszałem że ma wjść nowa generacja procesorów czy na tej płycie dam rade zamontować właśnie nową generacje ???? 

Tak czy inaczej czy ten zestaw da radę grą na wysokich/ultra przez 6 miesięcy ???? Dodam że nie gram w full ha lecz tylko 2 1440x900 więc to też powinno mieć wpływ na wydajność.

Pozdrawiam , Lettenhove !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Pentium to możesz zapomnieć o detalach High/ultra w większości gier , a jak gra ruszy na takich detalach to będą niezłe spadki FPS .

 

Co do nowych procków Intela - ma się pojawić Broadwell ale kiedy to dokładnie nie wiadomo , od strony wydajności większych zmian raczej nie będzie - tylko kosmetyczne zmiany + zmniejszenie procesu technologicznego na 14 nm .

 

Na tej płycie nie koniecznie Broadwell ruszy , na obecną chwilę tylko płyty na chipsetach serii 9 mają dla niego wsparcie ale jak będzie na prawdę to nie wiadomo , dużo tutaj zależy od producentów płyt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te radiatory  na ramach nie wiem dlaczego cie zainteresowały a ramy bez nich i tak są chłodne w dodatku nie kolidują z chłodzeniem

http://www.morele.net/inventory/info/du5KsA/

 

procesor z możliwością podkręcania, wymienisz pastę jeśli temperatury będą nadal wysokie będziesz musiał zakupić cooler CPU :D

Edytowane przez pendrakam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę tylko i3/i5. Przy czym ceny i3 są mało ciekawe.

Akurat niska rozdzielczości w Twoim przypadku tylko szkodzi aniżeli pomaga.

 

Jeśli już brać Pentiuma, to na pewno nie G3240. Dopłać do modelu G3258 + zainteresuj się overclockingiem.

Płytę wymień na jedną z tańszych na chipsecie Z97 - Asus Z97-P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...