Skocz do zawartości
Dawid afg

Firefox 28.0 nie zapamiętuje ustawień na drugim koncie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem ze starą wersją firefoxa 28.0 Kilka miesięcy temu miał miejsce format, gdzie założyłem 1 konto administratora. Nie dawno założyłem drugie, zwykłe, dla członka rodziny. Problem jest taki, że... firefox na nim, nie zapamiętuje ustawień. Usilnie, na chama, chce się zaktualizować. Nie ważne, że w ustawieniach wyłączę aktualizowanie wszystkiego co się rusza, on i tak tego nie zapamiętuje. Problem nie ustępuje także po ustawieniu praw administratora.

 

Zgłupiałem, po prostu zgłupiałem i nie wiem co jest nie tak. Jakieś rady/pomysły?

 

System Windows 7 HomePremium, oryginalny + avast.

 

 

Uprzedzając pytanie: Pozostaję na tej wersji, bo jest mi tak wygodniej, odpowiada mi interfejs, czego nie mogę powiedzieć o nowym wynalazku, którego nie można w pełni spersonalizować bez kombinowania i grzebania w plikach.

Edytowane przez Dawid afg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W about:config ustaw następująco:

app.update.auto - false

app.update.enabled - false

app.update.silent - false

 

Uprzedzając pytanie: Pozostaję na tej wersji, bo jest mi tak wygodniej, odpowiada mi interfejs, czego nie mogę powiedzieć o nowym wynalazku, którego nie można w pełni spersonalizować bez kombinowania i grzebania w plikach.

Serdecznie polecam Pale Moona w takim razie - aktualizowany na bieżąco fork Firefoxa, który zachował stary interfejs.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Niestety, o ile na moim koncie wszystkie wspomniane ustawienia mają wartości false, o tyle tam, są na true i po wyłączeniu przeglądarki, wracają do poprzedniej wartości true.

 

Przetestuję za jakiś czas wspomnianego Pale Moona. Dzięki : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...