Skocz do zawartości
Orgiusz

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Oj miodna, nie powiem. Jak zapowiedzieli Overwatcha to myślałem, że kolejna sieciowa zwykła strzelanka. Nie interesowałem się dopóki nie zobaczyłem, że jest open beta w maju. Zassałem, pograłem i szkoda, że jutro koniec bo w dniu premiery nie będę mógł się w nią zaopatrzyć z powodu innych wydatków.

 

Jak na razie ulubiona postać to Złomiarz. Grafika bardzo kolorowa, fajne teksy, ogólnie dobry dubbing moim zdaniem i spore opcje upiększania postaci. 

Są jakieś szczegóły odnośnie season passa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing super, ale to w końcu Blizzard :D Postacie nieźle zróżnicowane, grafika przyjemna dla oka, wybuchów od groma, jak każdy Q skill odpali na raz :D Fajna gra, trzeba poobserwować i za parę miesięcy zakupić chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram z kumplem i jest przyjemnie. W większym party może być miodnie. Po doświadczeniu z D3, gdzie kupiłem preorder na promce i cena po premierze przez ponad rok nie była niższa tu też się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, ale mnie nie porwała na tyle, żeby brać na premierę za pełną cenę. Pewnie dlatego, że grałem też na PS4 i ludzie nieco nieogarnianą jako, że to pierwsza beta na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem od czwartku i na ten czas jedyne zastrzeżenia to serwery.

Zdarzają się mecze, że wszyscy mają masywny lag. Ginięcia za rogiem, to chleb powszedni. "Kill cam" pokazuje co innego niż ty zrobiłeś, np cały magazynek w kolesia, a na powtórce nawet nie zacząłeś strzelać. Czasami mam też wrażenie, że nie wszystkie obrażenia są rejestrowane.

Matchmaking jest dziwny i tracimy tam dużo czasu. Balans drużyn z[ciach!]any jak w każdej grze gdzie multiplayer jest oparty na jakimś ich "logicznym" skrypcie, lvl51 gra przeciwko 7lvl.

 

Szkoda, że przy obecnym kursie euro bardziej opłacany zakup to 200zł za Origins Edition w naszych sklepach.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.g2a.com/overwatch-origin-edition-cd-key-preorder-global.html

 

Wiadomo czy jest tu polski dubbing ?

 

Beta przedluzona o 1 dzien :)

Ja nie mialem problemow z lagiem etc. Jedynie matchmaking wybieral graczy np. 10lvl wyzej, ale wiekszej rozbieznosci nie spotkałem. Cały weekend przeciąłem i zero problemów. optymalizacja spoko, na FHD ze wszystkim na maxa, stale 60 fps.

 

EDIT:

Ok, po wybraniu lokalizacji cena to 201 pln więc juz nie takie super promo.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem i... mm owszem problematyczne :/ Grafika ladna dla oka. Postacie dosc zroznicowane jednak jakos nie ma za duzo funu :/ mapy sa za male i nie zawsze daja wykorzystac umiejetnosci postaci, tak jak np. hak tej snajperki na japonskiej mapie - fajnie byloby na jakims sie zaczaic. Przydalby sie balans coniektorych postaci albo przynajmniej ogarniety team aby poprawic rozgrywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w becie ludzie nie załapali, że jak jakaś kompozycja postacie nie dziala trzeba ją zmienić w trakcie meczu, bo to głowny w sumie "ficzer" tej gry. Słowo klucz to adaptacja, do warunków na polu wlaki, nie granie jedną postacia cały czas.

 

Szczególnie to było widoczne na mapach, gdzie trzeba zdobyć miejscówkę i ją utrzymać. Są zawsze trzy takie miejsca i po wygraniu rudny, przechodzimy do innej częsci map. Nie każdy bohater sprawdza się w każych warunkach. Co nie znaczy, że nie wygraliśmy drużyną Genji w Numbani.

 

12 map to nie tak mało jak na dzisiejsze czasy. Jednak cena zabija trochę, 130zł było by ok.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się mecze, że wszyscy mają masywny lag. Ginięcia za rogiem, to chleb powszedni. "Kill cam" pokazuje co innego niż ty zrobiłeś, np cały magazynek w kolesia, a na powtórce nawet nie zacząłeś strzelać. Czasami mam też wrażenie, że nie wszystkie obrażenia są rejestrowane.

 

 

No i  wszystko stało się jasne. Servery mają 20 tick rate.

 

http://eu.battle.net/forums/en/overwatch/topic/17611252861

 

http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20743615636

 

 

 

 

Ciekawy czy to poprawią,

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po becie. Problemy z tick rate pewnie naprawia, jednak sama gra mnie nie porwala. Niby bohaterowie zroznicowani, jednak... czegos brakuje. Balans tez kuleje - ogarniajacy gracze sieja spore spustoszenie ganjim i tym japonskim lucznikiem. Z tego co gralem z healerow to laska i od biedy wrotkarz daja rade - w szczegolnosci laska wymiata. Z tankow mlotkowy ma niezlego boosta + tarcza pod sztum. Za malo trybow gry - ciagle obrona/atak luk eskorta... Mapy sa dosc male, a duzo traca na niemoznosci dastania sie na niektore miejsca - po co zdolnosc biegania po scianach/hak jak z daszku sie spada... Blizzard powiela pomysly innych ale dla mnie ich gry stracily juz dawno temu 'dusze' :/ Dodatkowo zaporowa cena... przynajmniej dla polaczkow, ale widocznie dla devow ostatnio wygladamy na bogaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa hype - wczoraj w nocy gdy wszedłem na twitcha w celu poogladania Overwatcha, jednego strimera oglądało ponad 100 tyś ludzi...

W bete grałem i gra jest miodna, ale niestety ta cena. Najtaniej narazie chyba jest na stronie blizzarda wersja nonorigin za 39.90eur

 

Tapatapatap Flex2

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...