Skocz do zawartości
ChrisB

BenQ 32" LED BL3200PT - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

BenQ 32" LED BL3200PT

ktoś posiada i może podzielić się opiniami?

 

Używam komputera głownie do programowania (jakieś 80%), aktualnie posiadam fullhd 27'' ale przestrzeni mało;/ a dwa monitory mnie męczą straszliwie

w teście wyszedł dosyć dobrze:

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/benq_bl3200pt.htm

 

Ewentualnie poproszę o jakieś inne propozycje przy założeniu że:

>fullhd

>27''

cena w granicach 2500-3000

Dziękuję i pozdrawiam

 

PS, spędzam przed monitorem 10h+ dziennie, nie będzie to przypadkiem zbyt duża żarówka?:/

Edytowane przez ChrisB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się nad:

http://www.ceneo.pl/29188808

ale nie bardzo mam jak go sprawdzić a mam złe doświadczenia z tv fullhd - nie udało mi się na żadnym uzyskać 100% ostrości obrazu, każdy majstrował przy obrazie, było to bardzo widać przy czcionkach bez antyaliasingu, męczył się wzrok niesamowicie i wtedy odrzuciłem tą możliwość (testowałem po hdmi, jako wejście pc, i szukając w ustawieniach wyłącznika wszelakich upiększaczy obrazu...)

zrezygnowałem wtedy z tv na rzecz benq 27'' i generalnie nie żałowałem, ale teraz mi po prostu przestrzeni już brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w TV sony EX-720 jak dobrze pamiętam uzyskałem bezbłędny obraz (pełna ostrość) i to po d-sub. Tak że to kwestia modelu z tą ostrością, więc wszystkich TV bym nie przekreślał ... i ustawień (powiększenie regulowaliście by nie obcinał kadru?) . Czy ten Thomson się sprawdzi, to już niestety trzeba skontrolować na żywo.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyższych rozdzielczościach dochodzi aspekt ilości danych na danej powierzchni. Samo zwiększenie rozdzielczości przy jednoczesnym nie zmienianiu wielkości ekranu, nie da nam nic w aspekcie ilości danych na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...