Skocz do zawartości
michu587

podkładka QCK czy QCK+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie.

 

Zastanawiam się nad jedną z tych podkładek, kusi mnie by wziąć QCK+ tylko czy aż taka duża będzie mi potrzebna?

 

Co do myszki to dopiero kupuję gryzonia ale będzie to Steelseries Rival, Razer DeathAdder ew. Revoltec Fightmouse Elit

 

Obecnie gram na gryzoniu z 1600 DPI i nie wiem czy będę grał na więcej bo nigdy nie miałem więcej DPI w myszce ale pewnie wezmę 2000.

 

Jaką powierzchnię polecacie ? czy 450x400 to nie przesada? trochę zajmuje...

 

Ktoś ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to tu masz porównanie podkładek - klik po drugie to rozmiar zależy ile masz miejsca na biurku oraz ile powierzchni potrzebujesz, aby sie obrócić o 360 w jakims fpsie. Przy 1600, 2000 to w zależności od sensa w grze (zakładam, że jak ustawiasz tak duże dpi to i sensa specjalnie nie obniżasz) to potrzebujesz z 10-20cm max? Jak się jest graczem low sens to większa tym lepsza. Tak samo pamiętaj, że większa podkładka to jak grasz na części tylko to dłużej będziesz używać, bo potem obrócisz ją i inny kąt jej wykorzystasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem high sensem, gram aktualnie na 1600dpi z MX518 i korzystam z qCK mini. Juz druga sztuke mam (kupilem nowa, a starsza oddalem bratu) i nie mialem lepszej podkladki, trwala szmatka, dobrze sie sprawuje moim zdaniem, nie ma zadnych zaklocen czujnika itp. problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...