Skocz do zawartości
ath

JAK BARDZO MOZNA PODKRECIC ATHLONA 1GH ???

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzecior amd athlon 1000 mhz , plyta msi na irongate AMD761 (chyba:) 2x256 ddr 266mhz KINGSTON , GF2PROWinfastLeadtek .Ile ustawic optymalnie mnoznik i magistrale zeby chodzilo bez zwisow ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wentyl spire (szybki i glosny;) chodzi mi o podkrecenie rozsadne zeby troszke ozywic starego athlonka... na jakie wartosci ustawic fsb mnoznik napiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrecaj magistralka powoli tak okolo 1-2 mghz i testuj proca jakimis benchmarkami, jezeli sie powiesi to koniec z podkrecaniem Uwazaj tez na temperaturke :!:

 

Moderatorzy juz spia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakiej Twój Antek jest seri ale mój AXIA 1333MHz,m wczoraj przez 2h chodził na wszystkim stabilnie, łacznie z benchmarkami 3dmarkóff itp... miałem 1333@1555, mnoznik ten sam x10, a fsb 152mhz, i było dobrze ale ja to już wogóle mam przekjichane z procem (1,84VCore)

 

Pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie ten dział :!:

2.Niewiadomo jakie amsz chłodzenie i jaki to jest athlon

FunFel cos ty gupi? <span style="color:red;">[ciach!]</span>A! jak to jaki Athlon jak 1 GHz to tylko Thunderbird czlowieku. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, bierzecie sie za podkręcanie a nie potraficie dokładnie napisać jednostek, co to jest GH ? Według mnie giga Henr, a mghz ??????

ludzie Gigaherc to GHz

megaherc to MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, bierzecie sie za podkręcanie a nie potraficie dokładnie napisać jednostek, co to jest GH ? Według mnie giga Henr, a mghz ??????

ludzie Gigaherc to GHz

megaherc to MHz

Kto nie umie? Bo ja na pewno nie

fizyka to byl moj ulubiony przedmiot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, bierzecie sie za podkręcanie a nie potraficie dokładnie napisać jednostek, co to jest GH ? Według mnie giga Henr, a mghz ??????

ludzie Gigaherc to GHz

megaherc to MHz

Kto nie umie? Bo ja na pewno nie

fizyka to byl moj ulubiony przedmiot

heh przyznaje sie do winy ale mam nadzieje ze mi wybaczycie To na pewno przez ta godzine :D No i jesie przez dziewczyne :evil: Ale mam nadzieje ze autor topica zajarzyl o co biega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, bierzecie sie za podkręcanie a nie potraficie dokładnie napisać jednostek, co to jest GH ? Według mnie giga Henr, a mghz ??????

ludzie Gigaherc to GHz

megaherc to MHz

Kto nie umie? Bo ja na pewno nie

fizyka to byl moj ulubiony przedmiot

akurat nie o Ciebie mi chodziło, jeżeli to tak przyjąłeś to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj na jakiej magistrali chodz aktualnie. Pewnie na 133, wiec walnij fsb na 150 i testuj prime 95 jak sie powiesi to zmniejsz i testuj dalej, caly czas monitoruj temperature, przy 55 zacznij sie martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...