Skocz do zawartości
Teo

Radeon 9500pro z 64 mb????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na tym forum!

 

Jest to moj pierwszy post:P

 

Przejde od razu do konkretów. A wiec jakis tydzien temu zaszła potrzeba modernizacji grafiki z geforce 2 na radeona 9500 saphire (tak wyszło).

Kupiłem ją po dlugim okresie szukania w magazynie u pewenego zanjomego w sklepie:) A mianowicie szukałem Radka9500 z jak najlepszymi koscmi - i znalazlem 64mb z czasem dostepu 2.8 (Infeon) -

no bardzo mnie to ucieszylo niepowiem (moze i bylo wiecej takich dalej nieszukalem:P) powiem tylko tyle ze dostawa byla rowno od dzis 1.5 tygodnia temu.

Układ pamieci pcb i wszystko jak w radeonie 9500 pro.

Wgrywam Omegi(bardzo dobre stery:P) najnowsze i zrobilem niby z tego pro, w riva tunerze zmienilo sie z (4x1) na (8x1) a wynik w 3d marku skoczyl do dokladnie 10100 pnkt.

Mam zamiar ostro krecic ta karte :) zobaczymy co bedzie narazie czekam na blok z 4max i peltiera:)

 

Niemyslalem ze z wersji 64 mb da sie zrobic pro - byle w bledzie:)

I teraz moje pytanie czy to naprawde wynik w 3dmarku jest taki jak w wersji pro?

Niewiem czy cos w tym jest alw zauwazylem ze niektorzy na starszych plytkach tkich jak moja na A266 maja zanizone wyniki na radeonie 9500 w 3d marku - a moze wydaje mi sie????:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, FumFel, Ty masz Radka. Powiedz czy jest dobry ? Czy opłaca się kupować coś innego w tej cenie?? Moge FX 5600 za 850 zł, ale... no nie wiem. Więc który lepszy ? Hercules czy Szafirek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu powinienem?:)

niemam :) a moze byc taki waleczek ze niby w rivatunerze pokazuje ze 8x1 a tak naprawde jest 4x1??? czyli nic by sie niezmienilo?

 

szukam tez kogos kto by mial msi kt266a pro 2(rev2) powiedzcie kto ma taka plytke(prv prosze or something:P) -bede zobowiazany za info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...