Skocz do zawartości
Gość

Komputer do filmów i gier za 1000-1200 oraz drugi do gier 1700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Dałoby radę złożyć zestaw za około 1000-1200, ewentualnie można dołożyć ze 100 zł, do oglądania filmów w FHD przez odtwarzacz jak i przez flash, oraz do gier typu Simsy 4?

 

Bardzo dziękuje i pozdrawiam. :)

 

 

@edit

Witam,

wcześniej był komputer dla siostry i zdecydowała się na zestaw AMD za 900 zł (chyba nawet integra w tym zestawie jest lepsza niż jej aktualna karta?), teraz potrzebuję zestawu dla mnie.

 

Do wydania mam maksymalnie 1700 zł, ze starego komputera nic nie mam, ponieważ go oddaje. Ogólnie ma to być komputer do gier (CSGO, BF, COD, i jakieś tam nowsze gierki) chociaż wiem, że za taką cenę nie da się złożyć nic sensownego, ale może się uda :)

Edytowane przez MooMun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś elementy do wykorzystania typu dysk i/lub napęd ( koniecznie SATA ) , pamięć ram , buda czy zasilacz ?

 

Do 1 200 zł  to proponuję ten zestaw + buda SPC BrutuS M23 .

 

Zestaw bez dodatkowej karty graficznej , integra wystarczy do filmów i neta , nie wiem jak Simsy 4 , choć z tego co widzę na sieci to na niskich detalach powinno być płynnie .

 

Gorzej detale medium+ i rozdziałka FHD , tutaj bez dołożenia lepszej karty się nie obejdzie , co niestety wiąże się z wydaniem ~400 zł na nową kartę , ew. jak w grę wchodzi używka to HD6770 za ~200 zł z allegro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wykorzystania byłby chyba jedynie RAM:

CQbMopK.jpg

Na komputer może być wydane 1300 zł.

 

Jeżeli chodzi o gry, to siostra nie gra w rozdzielczości FHD, przeważnie 1280x720, lub troszkę większej, chyba że jakieś mniejwymagające gry. :) Z detalami tak samo, nie potrzebuje grania na high.

 

Aktualna karta w komputerze siostry to jest Radeon HD 2400 PRO, jak wypada w porównaniu z tą integrą z zestawu podanego wyżej za 900 zł?

Edytowane przez MooMun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak . Z czasem będziesz mógł sobie wymienić na jakiś R7 260x jak kasa sie znajdzie. Ale to jakby Ci się zachciało zagrać w coś lepszego niż Simsy 4. Do tego starczy ten Radek z Allegro.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wcześniej był komputer dla siostry i zdecydowała się na zestaw AMD za 900 zł (chyba nawet integra w tym zestawie jest lepsza niż jej aktualna karta?), teraz potrzebuję zestawu dla mnie.

 

Do wydania mam maksymalnie 1700 zł, ze starego komputera nic nie mam, ponieważ go oddaje. Ogólnie ma to być komputer do gier (CSGO, BF, COD, i jakieś tam nowsze gierki) chociaż wiem, że za taką cenę nie da się złożyć nic sensownego, ale może się uda :)

Edytowane przez MooMun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...