Skocz do zawartości
Yearman

Chieftec LG-01B-OP czy Zalman Z1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Byłem zdecydowany na obudowę Zalman Z3 ale niestety nie ma jej w hurtowni. Zamiast tego zaproponowali Chieftec LG-01B-OP. I teraz nie wiem czy brać właśnie tą czy polecaną jeszcze Zalman Z1 a może jeszcze inną bo widzę, że z zalmanem mają problem.

 

link do chifteca

http://idealpc.pl/produkt/midi_tower/24449/lg_01b_op_libra_czarna_bez_zasilacza_.html

 

 

 

w środku będzie:

 

 

Zasilacz XFX Pro Series TS550W 120mm 80+ (P1-550S-XXB9)

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU)

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)

Karta graficzna MSI Radeon R9 270, 2GB GDDR5 256 Bit HDMI, 2xDVI, DP (R9 270 GAMING 2G)

Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0

Płyta główna ASRock H81M S1150 H81 2DDR3 USB3/HD/DVI/DS BOX - H81M

Procesor Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell Refresh

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jest za darmo. Musze zapłacić. Nie wiem o końca jak mam traktować twoją wypowiedź ale rozumiem że ten cheftec to kiepski wybór ?

 

To może lepiej :

 

Silentium Brutus M25?

 

lub prośb ao podanie alternatywy do 150 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutus M25 o wiele lepszy niż ten Chieftec .

 

Zasilacz na dole , 2 wentylatory 120 mm w standardzie + miejsce na 2 kolejne , znacznie bardziej pojemne wnętrze ( 3 wnęki 5,25" i 4 wnęki 3,5": w tym jedna zewnętrzna , 3 wnęki 2,5" na dyski SSD ) , do tego stacja dokująca dla dysków , kontroler obrotów i wbudowany czytnik kart .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...