Skocz do zawartości
Haek1

GTX 770 vs 760 vs zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zastanawiam się nad zakupem GF GTX 770, ale mam pewne wątpliwości w zakresie opłacalności zakupu 770. Czy według Was warto dopłacić 350-400zł i wziąć 770 zamaist 760? Główne "za", które skłaniają mnie do zakupu 770 to większa ilość jednostek cieniujących i większa przepustowość pamięci niż w 760.

 

Pozostaje jeszcze kwestia zasilacza. Nie popisałem się podczas ostatniej rozbudowy kompa i kupiłem SilentiumPC Vero L1 500W. Pytanie czy ten zasilacz pociągnie 770. Z moich wyliczeń wynika, że tak, ale spotkałem się w internecie z opiniami, że GPU-z zgłasza braki energi przy zasilaczach 550W.

Parametry komputera;
Intel Core i5-4590

MSI Z97 Gaming 3

RAM 2x 4gb 2133

Do tego jeden SSD, dwa dyski 500gb 7200rpm + zewnętrzny 500gb (USB 3).

 

Dodam tylko, że karta powinna mi starczyć na  stosunkowo długo - 2-3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka GTX 770 ? Która i za ile ?  Juz bardziej się opłaca dołożyć do R9 290. Lub zbierac dalej na GTX 970 Gigabyte za ok 1460 zł.  Napisz ile masz kasy na tą kartę. 

 

Zasilacz sobie powinien dać radę. Zwłaszcza z GTX 970.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka 770 od Asusa albo MSi.

970 nie brałem pod uwagę ze względu na cenę. Faktycznie to może być jakaś opcja, choć wolałbym nie przekraczać granicy 1200 zeta :)

@
Jest w ogóle sens pakowanai 970 do i5 4590 w ogóle?

Edytowane przez Haek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...