Skocz do zawartości
Klaus

Zawartość użytkownika - wyszukiwarka mocno nieaktualna

Rekomendowane odpowiedzi

No od dawna jakby była aktualizowana z opóźnieniem, tzn nowe tematy dodawało po jakimś czasie.
Teraz tylko wyróżnione są te w których są nowe posty, brak całkiem nowych tematów, czy to utworzonych przeze mnie czy czyiś.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, przy czym opóźnienie z reguły nie przekraczało 24h. Dało się z tym żyć. Mniej więcej człowiek pamięta, co i gdzie pisał wczoraj. Ewentualnie poprzez "nową zawartość" można było coś tam odnaleźć. 10 dni robi się już kłopotliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że mój problem to nie pierwszyzna więc piszę tylko informacyjnie, że u mnie nie aktualizuje się "Zawartości użytkownika". Przydałoby się to naprawić, gdyż przyzwyczaiłem się do korzystania z tej opcji i teraz czuję się jak bez ręki. Wyszukiwanie natomiast działa dobrze. 

Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez stachoo86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że mój problem to nie pierwszyzna więc piszę tylko informacyjnie, że u mnie nie aktualizuje się "Zawartości użytkownika". Przydałoby się to naprawić, gdyż przyzwyczaiłem się do korzystania z tej opcji i teraz czuję się jak bez ręki. Wyszukiwanie natomiast działa dobrze. 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Masz na myśli to: http://forum.purepc.pl/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&mid=4? Bo pokazuje wszystko na bieżąco. Daj proszę jakiegoś URLa i zrzut ekranowy - sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło, ale chyba się naprawiło (albo ktoś naprawił) bo teraz mi to działa, ale jeszcze wczoraj mi nie odświeżało. 

 

Ok to już wiem o co chodziło. Nie działało od niedzieli, ciekawy przypadek. Dodałem kolejną rzecz do monitoringu dzięki temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że znów mam ten sam problem to skorzystałem z okazji i zrobiłem screeny jak to wygląda:

 

http://www.bankfotek.pl/image/1851009.jpeg

http://www.bankfotek.pl/image/1851008.jpeg

 

Czy się wybierze filtrowanie "Tematy i posty" czy "Tylko posty" to wyświetlane mam wyniki jedynie z tych dwóch tematów z pierwszego zdjęcia.

Jak widać piszę także w tym temacie ale na liście już tego nie mam. Nie wiem tylko co się dzieje z filtrowaniem "Tylko tematy", gdyż póki co założyłem tylko jeden temat i on akurat jest wyświetlany.

Mam nadzieję, że pomoże to w rozwiązaniu problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam nadal to samo. Jedynie wcześniej po napisaniu tego poprzedniego postu doszedł mi Ten temat do listy w filtrze "Tematy i posty" ale teraz póki co nic się nie zmieniło. A mam jeszcze kila postów w chyba dwóch innych tematach.

Edytowane przez stachoo86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam nadal to samo. Jedynie wcześniej po napisaniu tego poprzedniego postu doszedł mi Ten temat do listy w filtrze "Tematy i posty" ale teraz póki co nic się nie zmieniło. A mam jeszcze kila postów w chyba dwóch innych tematach.

 

Wow, no to jest już naprawdę ciekawy przypadek. Administracyjnie nawet logowałem się na Twoje konto i robiłem wyszukiwanie z niego Twoich postów i wszystkie były zwracane poprawnie.

 

Powinno to wyglądać tak:

Zrzut ekranu 2015-01-30 12.07.55.png

 

Czy możesz proszę spróbować się wylogować i zalogować ponownie i dać znać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, wylogowuje się za każdym razem gdy odchodzę od komputera, teraz się logowałem i nadal jest tak jak było, do zawartości w filtrze "Tylko posty" dodawane są posty świeżo napisane, ale poprzednich ani widu ani słychu. Z ciekawości patrzyłem na innych przeglądarkach, to samo, teraz patrzę na testowym build-dzie Windowsa 10 i wciąż bez zmian. Te dwa posty widoczne na Twoim screenie u mnie są także wyświetlane ale już poprzednie jakie pisałem w tym temacie nie i od razu na liście są posty z mojego tematu odnośnie czyszczenia LC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...