Skocz do zawartości
playmade

Internet Explorer 11 w Windows 8.1 Pro - problem...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam problem z przeglądarką internetową Internet Explorer 11 na systemie operacyjnym Windows 8.1 Pro, a mianowicie nie mogę dodawać stron do zakładki "Ulubione". Przy każdej próbie dodania jakiejkolwiek strony do Ulubionych wyskakuje mi komunikat o następującej treści: "Operacja została anulowana ze względu na ograniczenia nałożone na ten komputer. Skontaktuj się z administratorem systemu". Zaznaczam, że do systemu loguję się jako administrator. W pasku menu przeglądarki nie widnieje w ogóle taka opcja jak "Ulubione". Chcąc dodać stronę do ulubionych muszę klikać na ikonę gwiazdki przy pasku adresu, ale w odpowiedzi dostaję wspomniany przeze mnie komunikat. Resetowałem już ustawienia IE i to nic nie pomogło. Czy ktoś wie w czym jest problem i jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powyżej nie zadziała to:

 

wejdź w katalog użytkownika (swój) i tam masz folder Ulubione do którego zapisują się wszystkie pliki. Wejdź w właściwości -> zabezpieczenia -> edytuj -> dodaj i dodaj samego siebie jako użytkownika z pełną kontrolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie pomogło... Jak wchodzę w zabezpieczenia folderu Ulubione, to jest tam SYSTEM, Administratorzy i jakieś KONTO NIEZNANE, które jak wykasuję i otworzę IE, to pojawia się z powrotem :/

Edytowane przez playmade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto nieznane pewnie jest po poprzednim użytkowniku który mógł być właścicielem katalogu. Nie musisz go usuwać, chodziło mi, żebyś dodał własne powiedzmy jak twój użytkownik(konto administator) nazywa się janek to żebyś dodał janka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...