Jump to content
playmade

Internet Explorer 11 w Windows 8.1 Pro - problem...

Recommended Posts

Witajcie.

Mam problem z przeglądarką internetową Internet Explorer 11 na systemie operacyjnym Windows 8.1 Pro, a mianowicie nie mogę dodawać stron do zakładki "Ulubione". Przy każdej próbie dodania jakiejkolwiek strony do Ulubionych wyskakuje mi komunikat o następującej treści: "Operacja została anulowana ze względu na ograniczenia nałożone na ten komputer. Skontaktuj się z administratorem systemu". Zaznaczam, że do systemu loguję się jako administrator. W pasku menu przeglądarki nie widnieje w ogóle taka opcja jak "Ulubione". Chcąc dodać stronę do ulubionych muszę klikać na ikonę gwiazdki przy pasku adresu, ale w odpowiedzi dostaję wspomniany przeze mnie komunikat. Resetowałem już ustawienia IE i to nic nie pomogło. Czy ktoś wie w czym jest problem i jak go rozwiązać? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak powyżej nie zadziała to:

 

wejdź w katalog użytkownika (swój) i tam masz folder Ulubione do którego zapisują się wszystkie pliki. Wejdź w właściwości -> zabezpieczenia -> edytuj -> dodaj i dodaj samego siebie jako użytkownika z pełną kontrolą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konto nieznane pewnie jest po poprzednim użytkowniku który mógł być właścicielem katalogu. Nie musisz go usuwać, chodziło mi, żebyś dodał własne powiedzmy jak twój użytkownik(konto administator) nazywa się janek to żebyś dodał janka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.