Skocz do zawartości
wENDorf

Athlon 1,7 AIUHB z 8tygodnia-jaki cooler na to i czy sie ...

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie i czy sie dobrze kreci ten proc bo dopiero co go zamowilem a juz sie boje ze niewyciagne z niego zbyt wiele tak jak w temacie bende mial i to na dniach ATHLONA 1,7 AIUHB z 8tygodnia kto mi powie tylko prosze NIECH TO BEDZIE WSPOLNA decyzja :D jaki cooler na to zalozyc ale zeby byl dosyc tani ale dobry !!!!!![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuj ,Testuj tego Athlonka ,a sam dojdziesz do wniosku na ile da się

go puscić ;) myślę że z tej seri wyciśniesz max 1700 MHz

czyli gdzieśokoło 2100+

 

Sam miałem Athlona 1800+ AXDA1800DLT3C [napięcie Core 1,5v ]

seria RIRGA 0229MPMW ,chodził mi max stabilnie na 1750MHz

i to przy dobrym chłodzeniu CoolerMaster X-Dream 4800RMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej cenie jest ten cooler i jaka temp. max masz ??macie moze jakies screeny z tym podkreceniem proca a i jakim programem najlepiej sprawdzic temeperature na procu bo mi w BIOSIE pokazuje co innego i programn co innego :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wendorf ten athlonik powinnien isc tak jak napisał Kubasik na conajmniej 2 GHz. Mario ma antka na steppingu A0 (jak ja :() z nich nie wyciagniesz duzo. Tego CM X-Dreama masz tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jeszcze ta nieszczesna temperatura :) o głośność to mi wogule nie chodzi az taki wrażliwy na to nie jestem nie przeszkadza mi to jak innym byle by super chlodzil za niewielko cene :D.No to jaka macie ludzie na athlonah 1,7 temperaturke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym z podpisu też mam 0308 i vcore 1,68 to przy full load temp ok. 55°C Temp w pokoju to coś około 25°C buda zamknięta. Z proca bym wycisnoł więcej ale pamięci nie wytrzymywały a na drut moda narazie nie mam czasu.

Proc oczywiście sprawdzany 10 h w prime 95 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma 1700+  AIUHB, czyżby kolejna lipa w stylu "SZALONY DZIK"

:lol:

Niedouczony jesteś :wink: (to żart oczywiście)

Już dobre pół roku temu choćby Tristan (jeleń) pisał iż są takie procki, tylko u nas nie były dostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisał, ale nie miał żadnych dowodów na istnienie ich, on poprostu przewidywał, że jak była seria A np. AIUGA, później B np. JIUHB, a nowe procki jak 2700, czy 2100 czy 3000 miały AIUHB, to wydawało mu sie ze bedzie też 1700+. Może sie myle, ale dajcie dowody, dowody....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisał, ale nie miał żadnych dowodów na istnienie ich, on poprostu przewidywał, że jak była seria A  np. AIUGA, później B np. JIUHB, a nowe procki jak 2700, czy 2100 czy 3000 miały AIUHB, to wydawało mu sie ze bedzie też 1700+. Może sie myle, ale dajcie dowody, dowody....

Nie przewidywał. Znalazł gościa za granicą (na jednym z forów) który napisał że właśnie takiego procka ma. Kilka razy go wypytywał czy napewno to aiuhb, a tamten potwierdził.

Na 100 % są takie procki, a że są bardzo, bardzo rzadkie to cóż - zawsze wśród nich mogą być perełki :P

 

Dowód:

Przeczytaj podpis gościa z linka:

http://www.sysopt.com/forum/printthread.ph...threadid=139102

 

Ale oczywiście możesz myśleć że to fake...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema, nawet nie zgadzało by się to z polityką AMD

JIUHB - lowend

AIUHB - HIGHEND

 

a ten koleś to napewno jakiś lewy był, fotekmnie pokazał zapewne, zresztą zajrzę jeszcze na strone tristana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisał, ale nie miał żadnych dowodów na istnienie ich, on poprostu przewidywał, że jak była seria A  np. AIUGA, później B np. JIUHB, a nowe procki jak 2700, czy 2100 czy 3000 miały AIUHB, to wydawało mu sie ze bedzie też 1700+. Może sie myle, ale dajcie dowody, dowody....

Nie przewidywał. Znalazł gościa za granicą (na jednym z forów) który napisał że właśnie takiego procka ma. Kilka razy go wypytywał czy napewno to aiuhb, a tamten potwierdził.

Na 100 % są takie procki, a że są bardzo, bardzo rzadkie to cóż - zawsze wśród nich mogą być perełki :P

 

Dowód:

Przeczytaj podpis gościa z linka:

http://www.sysopt.com/forum/printthread.ph...threadid=139102

 

Ale oczywiście możesz myśleć że to fake...

a może to nie fake ? buhaha lipa jakich mało, kurde, powinieneś widzieć że ostatnio na forum coraz więcej ściemniaczy, przykładem jest mr. Sebastian Bach, z watku w którym podkrecił 1700 na 2800mhz na AC

lipalipalipalipa

czemu na innych serwisach tego nie piszą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema, nawet nie zgadzało by się to z polityką AMD

JIUHB  -  lowend

AIUHB  -  HIGHEND

 

a ten koleś to napewno jakiś lewy był, fotekmnie pokazał zapewne, zresztą zajrzę jeszcze na strone tristana

http://www.forospc.com/forophp/viewtopic.p...9936&highlight=

Tu masz wyraźnie temat o 1800 AIUHB...

 

A oto wpisy z bazy oberclockersów:

2373 1.82 AIUHB 0250XPAW EPoX 8K5A3+ Volcano7+ with 80mm Enermax (1700)

2516 2.10 AIUHB EPOX 8RDA+ SLK 800+Smart case fan 2 (1800)

2419 1.92 AIUHB (Trbred B) EPOX 8K5A2 (1800+ @ 3000+!!) SLK 800+Thermaltake smart case 2 3500 rpm (1800)

2116 1.95 AIUHB Albatron KX400-8x Volcano 9 (1800)

 

Ps. Oczywiście wszystkie te osoby się "pomyliły", lub celowo wpowadzają Nas w błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, tamtem wątek na forum jest o czymś całkiem innym, a ma tytuł taki po to by wzbudzić zainteresowanie

(chyba) poza tym mowa jest o 1800 AIUHB

 

z tej bazy overclockerów to gdzie jest napisane że to są 1700+ ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2373 1.82 AIUHB 0250XPAW EPoX 8K5A3+ Volcano7+ with 80mm Enermax (1700) 

Jeżeli to ostatnie to oznaczenie proca to dziwi mnie jedna rzecz, 0250 czyli 50 tydzień 2002, wtedy jeszcze chyba dlt3c nie było a tu już AIUHB, liiiipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to dutc3  , liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipa

Wytężyłem siejeszcze trochę:

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...ight=1700+aiuhb

 

Na drugiej stronie:

http://forum.oc-forums.com/vb/showthread.p...30&pagenumber=2

 

Więcej nie mam czasu szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, tamtem wątek na forum jest o czymś całkiem innym, a ma tytuł taki po to by wzbudzić zainteresowanie 

(chyba) poza tym mowa jest o 1800 AIUHB

 

z tej bazy overclockerów to gdzie jest napisane że to są 1700+ ????

Po pierwsze pod linkiem przeczytaj co pisze :evil:

 

a z bazy wiadomo bo przecież osobna baza jest dla każdego procka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE WILKIE sorki jaki wy zawsze problem robicie pomylily mi sie literki poprostu :( :) SORY chlopacy chodzilo o JIUHB oczywiscie :D a w 100% istnieje procek 1,7 AIUHB i dlatego mi sie pomylily nazwy zdaza sie sory POWIEDZCIE MI JAKI COOLER ZALOZYC NA ATHLONA 1,7 JIUHB :D zeby nie byl drogi a wydajny DZIEI I SORKI ZA KLOPOT jeśli takowy wystapił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, przejrzałem wszystkie linki i strony które mi podałeś, przejrzałem też oferty dwóch sklepów internetowych, które rzekomo miały 1700+ AIUHB i co ? niema, dlaczego nikt z xtremessytems nie ma takiego procka ?

co do 1800+ to może i są, ale 1700+ AIUHB napewno nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...