Skocz do zawartości
Makumba_Ska

Zestaw[4100PLN][GRY][NON-OC]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chłopaki :)

 

Prosiłbym Was o pomoc w złożeniu zestawu komputerowego tj. w tytule tematu.

 

Czy zestaw ma zawierać tylko komputer: tak

Czy części mają być nowe czy mogą być używane:nowe

W jakiej rozdzielczości grasz/zamierzasz grać:1920x1080

Czy mieszkasz poza Polską:nie

Czy możesz użyć części ze starego komputera:nie

 

Śledząc trochę wasze forum złożyłem już wstępny zestaw,prosiłbym Was o jego ocene pod kątem czy:
-(Obudowa nie za mała)

-(Czy zasilacz da radę)
-(Może coś się nie opłaca w tym zestawie)

-(Może da się coś wziąć taniej, a jest równe wydajne)

..

Lub złożyć własny ;)
http://www.morele.net/inventory/info/a3ukIv


*Zestaw ma zawierać gtx970 oraz pamięć min.2133MHz (chyba , że się nie opłaca)

**Do budżetu  (4135PLN) nie mogę dorzucić już ani złotówki.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałbym na Asusa.

Chociaż to może takie ogólne przeświadczenie ludzi o problemie piszczących cewek.

 

Na pewno wynika to z faktu, że swego czasu MSI były kupowane na potęgę. 

 

BTW. Ogranicz koszta płyty: http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-z97-p-z97-dualddr3-1600-sata3-raid-hdmi-dvi-d-sub-dp-atx-z97-p-promocja-636689/

 

Nie chcesz wziąć i5-4690K?

Edytowane przez piterr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak tamten tylko wymieniasz płytę na jakiegoś ASUS'a Np tą co polecił piter.  Do tego chłodzenie HR-02 i czekać na ASUSA GTX 970. 

 

Potem zapraszam do zapoznania  się z programem Intela:

 

http://www.purepc.pl/procesory/zwrot_czesci_pieniedzy_za_zakup_procesora_intel_i_plyty_glownej

 

Można dzięki płycie ASUS na Z97 + I5 4690K odsyskać pieniądze. Dokładnie to jakieś 205 zł. Po za tym ta płyta Z97-p jest całkiem udana, więc warto. Dołożyłbym wtedy do lepszego zasilacza np CoolerMaster G550M i lepszej obudowy np Zalman Z9.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem,przekalkulowałem wasze propozycję , i nie będę się pchał w OC Panowie , tak jak pisałem wyżej,budżet i tak już pęka w szfach nie mogę dołożyć więcej PLN'ów mimo zwrotu dwóch stówek, propozycja Devila przebija mój budżet , także brać zestaw co proponowałem tylko z tańszą płytą ?

P.S: W jaki sposób można się dowiedzieć kiedy będzie na stanie 970 Asus'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej do napisać lub zadzwonić do sklepu w którym kupujesz sprzęt .

 

Jak karty są fizycznie w hurtowniach to w sklepie może być w ciągu kilku dni , gorzej jak w hurtowniach czy nawet u dystrybutora nie ma tych kart .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi , że powinny się pojawić w następnym tygodniu , także biorę http://www.morele.net/inventory/info/HjPDDq + Asus GTX 970 . Dziękówa chłopaki za pomoc , można zamykać.

Jak uważacie lepiej kupić Asus'a Strix 970 na allegro czy nie polecacie brać z tego portalu? czy już lepiej brać MSI z morele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe się wie,  (+10 do wieku) :P , też bardziej byłem za MSI niż  ze zawracaniem [gluteus maximus] i dokupowaniem jednej karty i to z allegro (te allegro co do sprzętu elektronicznego mnie przeraża:O)

Jednak wolałem zapytać eskpertów (tutaj z kolei ego +10), poraz kolejny dziękówa za odpowiedź, 3maj się :) zamawiam zestawik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...