Skocz do zawartości
Yamal

Zestaw [2500-3000] [GRY]

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem zestaw za kwotę 2940 PLN: http://www.morele.net/inventory/info/bFEXMF/

Pragmatyczne podejście: i5-4460 + 8GB pamięci RAM + płyta na chipsecie B85.

 

Długo zastanawiałem się nad kartę. W końcu wstawiłem R9 270X, ale spokojnie dałoby się tu umieścić GPU pokroju R9 280.

Tak, więc jeśli zależy Ci na jak najwyższej wydajności, to nie ma problemu - za moment przedstawię wydajniejszy konfig ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pograć np w najnowszego AC: Unity to warto rozważyć lepsze GPU. Np GTX 760, który jest w podobnej cenie co R9 280. Ale za to 280 w innych grach wypada nawet lepiej. Poczytaj testy jest ich trochę na necie m.in na naszym portalu i zdecyduj jaka karta jest dla Ciebie najlepsza. Zestaw Pitera jest dobry i warto w niego zainwestowac. Sam bym polecił cos podobnego z wspomnianym R9 280 lub GTX 760. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...Głównie kupuje tego kompa z myślą o strategi "Rome 2 Total War" i z tego co czytałem w tej grze dobry procesor to podstawa, oraz grafika, także mogę na razie zrezygnować z monitora( i tak go za niedlugo kupie, a chwilowo mogę używać pozyczonego od znajomego) by za te pieniądze dalo sie złożyć jak najbardziej wydajnego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na testy wydajności, to optymalną kartą pod Rome 2 wydaje się być GTX 660/R9 270.

 

Ja bym polecił Ci zakup takiej karty w połączeniu z i5-4690K. Może będzie to wyglądało dość śmiesznie, ale w tym tytule zda najlepiej egzamin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...