Skocz do zawartości
Optiqee

Najlepsze żarówki

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje rad, ktore zarowki H4 wybrac do Civica. Akurat jedna stara zakonczyla zywot, wiec pora kupic cos nowego.  tej pory miałem Tungsramy +90, dlategovkolejny zakup to raczej tez zarówki o lepszej wydajności, bielszej niz standardowa barwie. Wstepnie myslalem o Night Breakerach i Nigh Visionach. Jak sądzicie, ktore lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night Breaker miałem, tak jak i opinie w necie: rzeczywiście ładnie świecą, szczególnie na plus w deszczowe jesienne wieczory, niestety krótka żywotność. Niewiele jeżdżę, ok. 10-12kkm rocznie, ale jeden komplet wytrzymywał u mnie średnio pół roku.

Przesiadłem się na Philips Premium (+15, czy +30% one mają), żywotność dużo lepsza, kosztują tyle co zwykłe żarówki (ok. 11 zeta), a świecą lepiej niż przyzwoicie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night Breaker miałem, tak jak i opinie w necie: rzeczywiście ładnie świecą, szczególnie na plus w deszczowe jesienne wieczory, niestety krótka żywotność. Niewiele jeżdżę, ok. 10-12kkm rocznie, ale jeden komplet wytrzymywał u mnie średnio pół roku.

Przesiadłem się na Philips Premium (+15, czy +30% one mają), żywotność dużo lepsza, kosztują tyle co zwykłe żarówki (ok. 11 zeta), a świecą lepiej niż przyzwoicie.

Chcialym żaówkę, która rzeczywiście zda egzamin, bo ja autem poruszam sie w sumei sporo, pod 30k rocznie, głównie trasa. Wolę mieć mniejszą żywotnośc, niż sląbe światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy ci na mocnym świetle to tylko ksenon, żarówki halogenowe nie mają startu do ksenonów. Oczywiście sprawa jest dość kosztowna chcąc to zrobić legalnie. 

 

Ja mam u siebie tungsram +90% chyba i jest ok, więc mogę tę firmę polecić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś zarówek Osrama w swoich maszynach? Słyszałem dobre opinie od znajomych (że dobrze świecą, mają bielsze światło etc), ale chętnie bym je jakoś skonfrontował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...