Skocz do zawartości
hubix015

Zestaw 1600-1700zl

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam zamir kupic kompa i musicie mi pomoc w wyborze reszty: mam juz na oku 

AMD FX 6300 (nie piszcie mi nie bierz tego bo to gowno)

R9 270x  

i to jest okolo 1000 zl za to czyli zostaje wam do wykorzystania 600-700 zl 

i nic nie mam z takich rzeczy jak zasilacz obudowa wiec do dziela ;p. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz na oku  AMD FX 6300

 

Na szczęście jedynie masz na oku, a jeszcze nie kupiłeś. Moi przedmócy tak zareagowali, bo ten procesor w większości zastosowań jest mniej wydajny od pentiuma, a kosztuje więcej od niego i pobiera więcej prądu więc nie ma sensu.

Za te pieniądze warto kupić takie części:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNkEEKwjAQRe8y6yKdppO03kG6dCEuQppFaGylaREV726nBIwupIvhMy!feZAnXMehnbsJ9icgJRAyjnKJPE6J9RqCZCRUoeIgZEK1EEn9$5wzcH4IhnXswuQ13fFn33TZ2F6vhytGBaYFpG8myw9FuU0RNWG!LBpAlTMa9aSbbrSBURHBwdngrHn0a5GqneSfunVet0evQ39fcA6vN4lkTdc*

 

Sprzęt w przyszłości będzie można modernizować, nawet jak za dwa lata dorwiesz używaną i7 czy i5 w niskiej cenie to komputer dostanie mocnego 'kopa'. Takiej możliwości nie masz decydując się na platformę am3+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jedynie masz na oku, a jeszcze nie kupiłeś. Moi przedmócy tak zareagowali, bo ten procesor w większości zastosowań jest mniej wydajny od pentiuma, a kosztuje więcej od niego i pobiera więcej prądu więc nie ma sensu.

Za te pieniądze warto kupić takie części:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNkEEKwjAQRe8y6yKdppO03kG6dCEuQppFaGylaREV726nBIwupIvhMy!feZAnXMehnbsJ9icgJRAyjnKJPE6J9RqCZCRUoeIgZEK1EEn9$5wzcH4IhnXswuQ13fFn33TZ2F6vhytGBaYFpG8myw9FuU0RNWG!LBpAlTMa9aSbbrSBURHBwdngrHn0a5GqneSfunVet0evQ39fcA6vN4lkTdc*

 

Sprzęt w przyszłości będzie można modernizować, nawet jak za dwa lata dorwiesz używaną i7 czy i5 w niskiej cenie to komputer dostanie mocnego 'kopa'. Takiej możliwości nie masz decydując się na platformę am3+.

 

Ale ja nie rozumiem tego bo właśnie zauważyłem, że są zwolennicy inteli jak i zarówno AMD i np. na takim intelu jak mi podałeś nie pójdzie no nwm np. Batelfield 4 na ultra a na tym AMD pójdzie więc nwm czemu takie przypuszczenie, że AMD to "<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o'' i jak narazie nie mam zamiaru up-datować kompa tylko pograć sobie w bf no i może w farcrya. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Intel ma lepszą architekturę niż Amd. Taki I5 4 rdzeniowy może pobić w grach każdego amd (który nadaje sie według mnie tylko do biura) nawet 8 rdzeniowego 

Czyli twoim zdaniem lepiej wziąć np. I3 ? Ale popatrz na yt na filmiki ludzi i zobacz, że AMD np. w bf4 na ultra 50-60 fps z tą kartą co podałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz zmien na fortrona 460 hcn.

myślisz, że fortron 460 jest lepszy od 500 silentium pc przecież silentium to nie <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o i po winno lepiej sobie radzić. Mam pytanie ta obudowa zalmana pomiesci te części ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...