Skocz do zawartości
Myszor23

GTA IV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kumpel pożyczył mi GTA IV a dokładniej sam kod do gry bo płyte gdzieś zgubił i teraz mam pytanie bo mówił że gre już rejestrował i też zapomniał loginów nie wiem czy moge użyć tego samego klucza w aplikacji RGSC i Games for windows live.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać do supportu, że masz taką sprawę. Mówisz im, że masz pudełko z grą (czy tam sam kod, nieważne), ale rejestrowałeś się bardzo dawno i nie pamiętasz ani maila, ani loginu, ani hasła, ale masz kod potwierdzający, że gra jest Twoja. Wtedy oni prawdopodobnie albo podrzucą Ci login czy maila, albo przeniosą grę na inne konto, które sobie stworzysz.

Wiem, że tak funkcjonował support steama, czy inne supporty robią tak samo nie mam pojęcia. Jak miałam podobny problem, to właśnie w ten sposób załatwiłam sprawę. Podobnie dzieje się przy kradzieży konta. Zgłaszasz kradzież, a support prosi Cię o jakieś keye z gier, które masz tam zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze na i7 + 16gb + gtx680 nie ma roznicy w FPS w benchmarku miedzy rozdzielczoscią 1920x1080 a 5760x1080 (na tej drugiej mam 67fps) na 1920x1080 69-71

 

Sprawdziłem u siebie. DSR w sterownikach 4x i zmiana rozdzielczości z 1920 na 3840... spadek FPS minimalny. Super zoptymalizowana gra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...