Skocz do zawartości
ath

Assassin’s Creed: Victory

Rekomendowane odpowiedzi

Klan odcinek 2261:

 

"Beata zaprasza Jaśka i Ramonę na wigilię. Dowiaduje się, że syn i dziewczyna jego mają już plany na święta. Zamierzają spędzić je w Topolinie. Do Moniki przychodzi z wizytą Miklasiński. Kobieta wyrzuca go za drzwi. Ola odbiera tajemniczego SMS-a. Później pod domem ktoś ją zaczepia...

 

A tak "poważnie":

 

Serwis Kotaku dotarł do materiałów prezentujących następną odsłonę serii Assassin’s Creed. Kolejne dzieło Ubisoftu ma nosić podtytuł Victory, rozgrywać się na terenie wiktoriańskiego Londynu i być tworzone pod kierownictwem studia w Quebec. Tytuł trafi jakoby na PC, XOne i PS4 jesienią 2015 roku i będzie jedyną „dużą” odsłoną serii w tym okresie (konsole siódmej generacji przechodzą do lamusa).
 

505749750.jpg

 

Jeszcze nie opadł kurz po wrzawie, jaka rozpętała sięwokół niedopracowanego Assassin’s Creed: Unity, a na horyzoncie pojawia się kolejna odsłona przebojowej serii firmy Ubisoft. Jason Schreier z serwisu Kotaku – jeden z bardziej aktywnych i uznanych „detektywów” naszej branży – wziął na spytki ludzi pracujących dla francuskiego giganta, dzięki czemu poznaliśmy niemal pewne informacje na temat planów Ubisoftu na 2015 rok. Wygląda na to, że kolejna jesień przyniesie nam tylko jednego Assassin’s Creeda, przeznaczonego na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 (Francuzi najwyraźniej dają siódmą generację w odstawkę, zgodnie z sierpniowymi zapowiedziami). Nowa gra ma nosić tytuł Assassin’s Creed: Victory i rozgrywać się w XIX-wiecznym, wiktoriańskim Londynie. Kotaku widziało kilkuminutowy zapis rozgrywki z tej produkcji i chociaż z oczywistych względów nie mogło się nim podzielić, to upubliczniło przynajmniej kilka kadrów z niego (rozrzuciliśmy je po tej wiadomości).

 

źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się :D Jeszcze Unity nie połatali, ale już jest kolejna odsłona na warsztacie, bo plan coroczny musi zostać wykonany. Pomysł niegłupi, a w zasadzie epoka zacna, więc oby wykonanie wszystkiego nie zaprzepaściło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

assassins_creed_syndicate_pc_screen_ultr

Naprawdę długo odkładałem napisanie recenzji Assassin's Creed: Syndicate, którego szczerze znienawidziłem przygotowując test wydajności kart graficznych, chociaż poświęciłem najnowszej grze Ubisoftu zaledwie kilkanaście godzin. Czułem się wówczas kompletnie wypalony - trzykrotnie przerobiłem słownik wulgaryzmów, wykorzystałem wszystkie znane inwektywy i rozwaliłem ulubioną klawiaturę. Próba stworzenia czegoś bardziej opiniotwórczego, wymagającego zaangażowania oraz cierpliwości, groziła poważnymi konsekwencjami. Ostatecznie zdołałem nakłonić psychiatrę o przepisanie wystarczającej ilości środków uspokajających, aby przynajmniej spróbować... Sceptycyzm wobec Assassin's Creed: Syndicate wynikał również z przykrych doświadczeń towarzyszących recenzowaniu poprzednika, jakiego publicznie wychłostałem za fatalny całokształt. Siadając przed monitorem miałem jednak cichą nadzieję, że Ubisoft wyciągnął odpowiednie wnioski przygotowując kolejną odsłonę sandboxowej opery mydlanej. Otrzeźwiałem stanowczo zbyt późno.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...