Skocz do zawartości
Gość GRAHAM.

Telefon na Androidzie. Wielkie zaskoczenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GRAHAM.

Witam. Kupiłem dziecku telefon na androidzie. Dodam ze sam jestem symbianowcem i dopoki moja nokia 808 nie umrze to nim pozostane. Jednakze jak wielkie bylo moje zdziwinie kiedy zaczalem instalowac gry.

Dostep do kontaktow. DO karty SD. Do aparatu. Okreslanie lokalizacji. DOstep do prawie wszystkiego. Nie wiem co mam o tym myslec. Jaki jest wasz punkt widzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest wasz punkt widzenia?

Nikt już nie robi dobrego gunwa. Whatsapp na Symbiana przestał działać (tak mi napisał), nawigacja nie jest już aktualizowana, co z tego, że sprzętowo mojej N8 nic nie dolega, jak z powodu tych dwóch stała się bezużyteczna i musiałem kupić Lumię 1020, bo aparat foto. Którą wyprodukował Microsoft a nie Nokia i to niestety widać - czy chcesz przesłać swoje foty pindola do jakiejś chmury? Czy chcesz założyć konto Microsoft, żeby ściągać apki do pierdzenia? Nie? To nie ściągniesz, żryj gruz frajerze.

Cóż, postęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem dziecku telefon na androidzie. Dodam ze sam jestem symbianowcem i dopoki moja nokia 808 nie umrze to nim pozostane. Jednakze jak wielkie bylo moje zdziwinie kiedy zaczalem instalowac gry.

Dostep do kontaktow. DO karty SD. Do aparatu. Okreslanie lokalizacji. DOstep do prawie wszystkiego. Nie wiem co mam o tym myslec. Jaki jest wasz punkt widzenia?

 

Albo akceptujesz albo wy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem dziecku telefon na androidzie. Dodam ze sam jestem symbianowcem i dopoki moja nokia 808 nie umrze to nim pozostane. Jednakze jak wielkie bylo moje zdziwinie kiedy zaczalem instalowac gry.

Dostep do kontaktow. DO karty SD. Do aparatu. Okreslanie lokalizacji. DOstep do prawie wszystkiego. Nie wiem co mam o tym myslec. Jaki jest wasz punkt widzenia?

 

Mój punkt widzenia jest taki, że zawsze warto przeczytać opis apki w sklepie co ona dokładnie chce robić. Np. dostęp do kontaktów jest niezbędny, żeby z poziomu apki można było coś wrzucić na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...