Skocz do zawartości
KillerZ

Ocena zestawu do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedziesz się bawił w SLI, to poszedł bym w płytę którą zaproponowałem.

Co do Asusa, jest dostępny, i było mniej zgłoszeń odnośnie piszczących cewek.

Co do dysku, nie miłe osobiste doświadczenia z ta firma, dla mnie 1 miech czekania, na dysk który wróci z gwarancji to przesada, jak i mieli więcej wpadek z wadliwymi sztukami. I kolejna sprawa osobista, dysk pochodził nie całe 6 misięcy i pokazały się na nim badsektory, i w tym momencie straciła ta firma u mnie w oczach dość mocno, i jakoś moje zaufanie upadło do Segata.

To moja opinia, dlatego polecam WD.

Co do Monitora, nie chce mi się za bardzo chyba tłumaczyć, popatrz w dział podwieszony Monitory. Powiem w skrócie, dla mnie matryca TN nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubuje się w TN'kach > patrz gracze. Po coś jednak są te monitory za ~1200 PLN na tej matrycy?

Jeżeli jesteś zapalonym graczem FPS'ów to rozejrzyj się za jakąś 120/144 Hz'ówką. Jeżeli nie, to szukaj odrobinę tańszego monitora. 

 

Enthoo Pro bierz: świetna obudowa o naprawdę ogromnych możliwościach.

http://www.morele.net/inventory/info/nmXAZX/

 

To moja propozycja, obejmująca zakup SSD.

Nie wyobrażam sobie zestawu za ponad 4K bez tego podzespołu.

 

Oczywiście, zmusza to Ciebie do zaciśnięcia pasa i szukania oszczędności na monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jakoś jestem graczem, i znam graczy którzy trochę lepiej pogrywają, w np. CS Go, i siedzą na 60Hz IPS, i jakoś graja na wysokim poziomie.

Zresztą już nie raz w dziale Monitory np. kolega Dammeron elegancko, i nie w jednym temacie, wyjaśnił wszystko, odnośnie TN.

Sam jakoś jestem graczem w FPS, i siedzę teraz na IPS, i przerzuciłem się z TN, i nie żałuje.

Parametry, to w dużej mierze chwyt marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk SSD mam zamiar dokupic w późniejszym terminie tzn gdy otrzymam zwrot za płytę.
Co do monitora  możecie podać kilka modeli z matrycą IPS dla gracza do 1000zł z jak najmniejszym input lagiem? Rozumiem że ram który podał kolega piterr3 nie odstaje od tego z pierwszego postu?
Co sądzicie o tym monitorze: http://www.morele.net/monitor-dell-u2414h-623905/

Edytowane przez KillerZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jakoś jestem graczem, i znam graczy którzy trochę lepiej pogrywają, w np. CS Go, i siedzą na 60Hz IPS, i jakoś graja na wysokim poziomie.

Zresztą już nie raz w dziale Monitory np. kolega Dammeron elegancko, i nie w jednym temacie, wyjaśnił wszystko, odnośnie TN.

Sam jakoś jestem graczem w FPS, i siedzę teraz na IPS, i przerzuciłem się z TN, i nie żałuje.

Parametry, to w dużej mierze chwyt marketingowy.

Tylko że rozmawiamy tu o 120 Hz na TN vs 60 Hz na IPS.

Jestem przekonany, że 99% graczy w CS:GO i BF3/4 wybiorą pierwszą z opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...