Skocz do zawartości
brusse

Lap wolno chodzi /wymiana Asus x552cl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, laptop od dłuższego czasu poważnie zamula wszystko co się robi, czas oczekiwania na włączenie przeglądarki itp mega długi, sprawdziłem hdtune  test prędkości i są jakieś spadki leci 30-40 i spada do 8-10mb , poza tym ok brak  bad sektorów, ostatnio jeszcze zaczęły czasem pojawiać się zielone kropy na obrazie, wczym może być problem? Warto bawić się w naprawę lap to asus g1s z core 2duo i 7600gt bodajże   czy lepiej odrazu kupić

http://www.agito.pl/laptop-asus-x552cl-sx020d-2251-1012403.html?attr=1-8849

lap z linka wydaje się ok, będzie on podobny wydajnościowo? nie ma żadnych wad serii czy usterek modelu ? Nie chciałbym kupić czegoś co jest zaliczane do "czarnej serii" jak swego czasu trafiłem na dysk seageta zaraz po gwarancji kaput i później info w necie że to wadliwe modele , lap ma służyć do neta filmów ma nie mulić przy kilku zakładkach np z yt , może jestem przewrażliwiony przez obecnego XD

może coś lepszego w podobnej cenie lub lekko wyższej ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskonapięciowy Pentium z generacji Ivy Bridge z zagarem + bardzo słaba karta = ten laptop wydajności nie powala , choć powinien być lepszy niż ten co masz obecnie .

 

Jak możesz to dołóż do czegoś lepszego - za ~1 300 zł można już mieć całkiem sensowny i lepiej wykonany laptop niż ten Asus .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...