Skocz do zawartości
joseff

Uniwersalny laptop biznesowy 15 cali - ok. 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam od jakiegoś czasu tematy na forum i trudno mi zebrać w krótkim czasie wystarczającą ilość wiedzy, dlatego zwracam się do Was o pomoc.

 

W perspektywie 1-2 miesięcy zamierzam nabyć laptopa. Ma mi służyć do pracy. Ze względu na to, że zajmuję się marketingiem, będę używać go do realizacji dość zróżnicowanych zadań.

 

Pisanie - a więc ergonomia.

Montaż wideo - dobrze by był możliwie wydajny.

Projektowanie graficzne, obróbka zdjęć - mile widziana przyzwoita matryca (15")

 

Poza tym liczy się mobilność (będzie się ze mną przemieszczał), czyli nieduża waga i długi czas pracy na baterii (wymienialnej).

 

Liczę, że spędzi ze mną 3-4 lata - a więc potrzebuję czegoś trwałego.

 

Fajnie, żeby był jakiś Windows - nie jest to warunek konieczny.

 

Chciałbym przeznaczyć na ten cel około 2500 zł - może być trochę więcej, ale na pewno nie o 500 zł.

 

Wiem, że to nie jest duża suma, zważając na dość duże wymagania. Wierzę jednak, że z pomocą Waszej wiedzy uda mi się dokonać wyboru urządzenia, z którego będę zadowolony.

Edytowane przez joseff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektowanie graficzne, obróbka zdjęć - mile widziana przyzwoita matryca.

Nie w tej cenie. Dołóż 1500zł to coś znajdziesz do grafiki.

 

Za ~2500zł znajdziesz jedynie Lenovo Z50 z matrycą FullHD, i5ulv, 8GB RAM i systemem - nic ciekawszego za te pieniądze nie dostnaiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...