Skocz do zawartości
slavok

Czy działa wam wyszukiwanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem patcha od producenta forum i pomógł na nasz problem. Wyszukiwarka działa już poprawnie.

BTW: w pełnym wyszukiwaniu jest alternatywnie pole które wykorzystuje google to szukania zarówno na forum jak i portalu, więc @radiergummi nie trzeba pisać purepc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwne. Tak łatali ostatnie błedy bezpieczeństwa, że przy okazji popsuli solidnie wyszukiwanie w wersji z sphinxem.

Nie powinno już mielić minuty, tylko ciut szybciej - był temat z popsutym cachem wyszukiwarki po wczytaniu różnicówki z ostatnich 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wspomagam się google + dopisek purepc.

 

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

 

+1

 

Ja daje dopisek purepc.pl

na googlach.

Zazwyczaj znajduje dużo szybciej niż przez forumową wyszukiwarkę.... przynajmniej kiedyś tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stao ze sie zes.. popsulo?

 

Patrząc na datę można się domyślić ;). Coś się zawiesiło a akurat pech chciał, że monitoring 26 grudnia to sobie może dzwonić po wszystkich a i tak nikt nie usłyszy ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bogvel

Nowa zawartość działa, a wyszukiwanie kuleje. Zaawansowane opcje wyszukiwania zaskakują, ale wpierw wyskakuje monit, którego nie można skopiować:

001441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...