Skocz do zawartości
parodia

Mini ITX do 1500-2000 [programowanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o ocenę takiego zestawu.

 

- FI-02BC-U3 (lub ewentualnie trochę większa BT-04B-U3)

- i5-4460

- Gigabyte GA-H97N-WIFI

- SSD Plextor 128GB

- jakiś napęd

 

 

Ze starego kompa przełożę:

- Crucial Ballistix Tactical DDR3-1600 - 2 x 4 GB

- WD Green 1TB

 

Komputer będzie używany głównie do programowania (głównie pochodne IntelliJa), będzie na nim postawiony Ubutnu/Debian + Windows 7 jako drugi system (nie liczony w kosztach). Do tego internet, czasami jakiś film. W tym momencie byłby podpięty pod 22-calowy LG W2261VP, w przeciągu pół roku-roku planuję przesiadkę na Full HD. Na pewno nie będą odpalane na nim żadne gry, OC też nie wchodzi w grę przez wątpliwe możliwości chłodzenia.

 

Czy to w ogóle trzyma się kupy? Mini ITX jako normalny komputer (a nie HTPC). Czy całość pociągnie na zintegrowanej grafice z procesora?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez parodia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :)

Po namyśle doszłam do wniosku, że wirtualne maszyny i tak nie będą tam odpalane, ewentualnie bardzo rzadko. Więc w końcu zdecydowałam się i3 4150, a za to dołożyłam do SSD Crucial MX100 256GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...