Skocz do zawartości
pl00b00

Temat alkoholowy ==> vodka tak/ nie

Lubisz vodke ???  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubisz vodke ???

    • NIE
      72
    • TAK
      112


Rekomendowane odpowiedzi

Ja podzielam zdanie wiekszosci: zalezy od sytuacji, humoru, towarzystwa, itp ..

Ale ogolnie to na grilla lub light'owe imprezki biore pare Debowych Mocnych :D , a jak wybieram sie na porzadna "bibke" to zabieram Finlandie, sok malinowy, i tabasco -> [kto pil wsciekle psy :?: ten wie o czym mowie :twisted: ] na rozgrzewke ten drink jest zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No masz w sumie racje bo polskie wódki to pożal sie boże. Ale Smirnioff czy Absolut to jest to.

Mam akurat odwrotne zdanie co do polskiej wodki.

a od kiedy smirnoff czy cos innego to nie polska wodka ?? pil ktos z was orginalnego smirnoffa z rosji watpie i to szczeze ..ta wodka jest strasznie droga i niedostepna w wiekszosci sklepow a to co sie smirnoff nazywa i stoi w markecie jest rozlewane w polsce i to jest zupelnie co innego niz prawdziwa ...a polska wodka jest ceniona w calej europie wiec nie jest z nia zle ..nie ma jak sobieski czy poprostu polska wodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielam zdanie wiekszosci: zalezy od sytuacji, humoru, towarzystwa, itp ..

Ale ogolnie to na grilla lub light'owe imprezki biore pare Debowych Mocnych  :D , a jak wybieram sie na porzadna "bibke" to zabieram Finlandie, sok malinowy, i tabasco -> [kto pil wsciekle psy :?: ten wie o czym mowie  :twisted:  ] na rozgrzewke ten drink jest zajebisty.

Mniam pieski sa super

Ale marnowac finlandie na pieski? jak tak mozna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniam pieski sa super

Ale marnowac finlandie na pieski? jak tak mozna ;)

:D wybieram sie teraz na Czechy, wiec mam nadzieje kupic troszke tego trunku tj. Finlandii, wiec zapasy beda. A ze pojda na pieski :?: No nie wszystkie flaszki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz w sumie racje bo polskie wódki to pożal sie boże. Ale Smirnioff czy Absolut to jest to.

Ja mam nadzieje ze piszac Smirnoff masz na mysli Smirnoff'a a nie to wymemlane alkoholowe cos co u nas produkuja i naklejaja naklejki czerowkawe :)

 

Osobiscie najbardziej wdzodzi mi szkocki bimber pedzony latami w debowych bekach ale zimna wodeczka nie pogardzam ... oczywiscie w rozsadnej ilosci i odpowiednim odstepie czasu miedzy jednym spozyciem (czyt. libacja) a drugim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pacieża i wódki nigdy nie odmawiam :)

 

jak trzeba sie uwalic to gorzaleczka ale dla humorku piweczko oczywiscie, ksieżycówka tylko z pewnego źródła bo takto mozna sie pozegnac z lajfem- pijmy szybciej bo sie sciemnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorowa vodka przeciez to najwieksze scierwo jakie moze byc

vodka to vodka i powina smakowac jak vodka a nie jak jakis soczek malinowy. 

 

BTW pil ktos rasputina 70%?? czujesz ze zyjesz jak powoli kazdy organ twojego ciala staje sie cieplejszy ach

 

2-3 piwka dla towarzystwa tak wiecej to juz pecherz nie wyrabia i smak nie do zniesienia sie staje a vodke ?? mozna pic i pic:D

 

moze to jest glupie ale wazna jest technika polykania vodki zeby nie draznilo podniebienia tak:P

tylko nie ścierwo, jesli ci nie podcodzi to oki, ale np dla mnie jest w sam raz taki rasputin. Jeśli chodzi o technikę połykania, to szklaneczkę na raz, no moze dwa razy i zapijeć powietrzem :P :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz w sumie racje bo polskie wódki to pożal sie boże. Ale Smirnioff czy Absolut to jest to.

 

a polska wodka jest ceniona w calej europie

 

Nie tylko w Europie. W USA(California) Belweder i Chopin sa najbardziej cenionymi wodkami(obok Absoluta i Smornoffa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie NIE wodce i innym napojom alokoholowym.

Temat powinien zostac usuniety bo wedlug statystyk srednia wieku na tym forum nie przekracza 20 lat wiec jest tu duzo osob nieletnich!!! Sam jestem osoba pelnoletnia (od niedawna). Pije alkohol tylko na imprezach.

 

Minister zdrowia ostrzega picie alkoholu szkodzi....

 

PS Polska wodka jest do niczego (kto pil wodke czeska lub slowacka to wie o co chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.hmm...jestem osoba po przejsciach i przebrnolem juz czyba przez wszystkie uzywki.ihmo wszystko ma swoje + i -.np. nie ma nic lepszego jak wodeczka jezeli sie idzie na bal gdzie tanczy sie z panienka.

2.wodka ogolnie nie jest najlepsza w smaku ,ale pilem takie ze zapic je to bylby skandal :D

3.wiem ze polska wodka jest bardzo polpularna,ceniona w europie ale z drugiej strony kto w europie zachodniej pije wodke ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie kazdy alkohol powyzej 20proc smakuje jak kupa.

pije taki alkohol zeby miec bombe :D

piwo jest OK

najlepsze z alkoholi to jest seria Smironoff ice (oraz cala seria podobnych) jedyny alkohol ktore moge pic dla smaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie kazdy alkohol powyzej 20proc smakuje jak kupa. 

pije taki alkohol zeby miec bombe :D

piwo jest OK

najlepsze z alkoholi to jest seria Smironoff ice (oraz cala seria podobnych) jedyny alkohol ktore moge pic dla smaku

Smakuje jak Fanta. Ale też go uwielbiam :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie kazdy alkohol powyzej 20proc smakuje jak kupa. 

pije taki alkohol zeby miec bombe :D

piwo jest OK

najlepsze z alkoholi to jest seria Smironoff ice (oraz cala seria podobnych) jedyny alkohol ktore moge pic dla smaku

Smakuje jak Fanta. Ale też go uwielbiam :D :D :D :D :D
dobry jest, ale raczej jezeli chcialbys sie nawalic to bedzie ciezko :D

ale i tak jest b.dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra smakowa Vodka to miodzik. Chodź wole bro.

Finlandia POLECAM[/img]

8O Ale odkopałeś topic :)

woodeczka rox

Bo cel jest słuszny. Chciałem założyć nowy ale zawsze najpierw szukam i znalazłem :) 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alkohol pije dla smaku wiec wodce mowie zdecydowane nie. piwo rox.

post napisany w lipcu 2003 roku... od tego czasu zmienilo sie to ze wodke pijam, co prawda rozcienczona w soku najczesciej i to tylko z powodu tego ze moj kiepski zoladek na czysta zle reaguje i po jednym kieliszku nawet 25 g jak szybko porzadnie nie zapije/zajem czyms to zapieprzam do kibla i rzygam. ale wodeczka z sokiem pomaranczowym - miodzio :)

zurawinowa tez dobra =]

heh jak sie czlowiek zmienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alkohol pije dla smaku wiec wodce mowie zdecydowane nie. piwo rox.

post napisany w lipcu 2003 roku... od tego czasu zmienilo sie to ze wodke pijam, co prawda rozcienczona w soku najczesciej i to tylko z powodu tego ze moj kiepski zoladek na czysta zle reaguje i po jednym kieliszku nawet 25 g jak szybko porzadnie nie zapije/zajem czyms to zapieprzam do kibla i rzygam. ale wodeczka z sokiem pomaranczowym - miodzio :)

zurawinowa tez dobra =]

heh jak sie czlowiek zmienia :P

wedlug mnie to sok pomarancoczwy + wodka = najbardziej zygopedna mikstura jaka moze byc, szczegolnie jak ten sok jest w plasikowej butelce, jak tylko poczuje ta mixture to od razu mi sie zygac chce, pachnie jak wodka z meliny wtedy:D

ale to moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to sok pomarancoczwy + wodka = najbardziej zygopedna mikstura jaka moze byc, szczegolnie jak ten sok jest w plasikowej butelce, jak tylko poczuje ta mixture to od razu mi sie zygac chce, pachnie jak wodka z meliny wtedy:D

ale to moje zdanie

hohoho, qfa , sadysta jest ten co sie zabiera za "plastiki"...

piwko ogolnie rzadzi(wareczka strong:D)

ale po vodzie to trza przyznac kac zdecydowanie mniejszy... a jak sie browarem zalatwi, i jeszcze pomiesza producentow to M.A.S.A.K.R.A hehehe, ostatnio mi sie udalo tak zrobic,(do kompletu jeszcze szampan i winko domowe bylo...), dobrze ze przed wyjsciem z domu kubusia przy lozku postawilem:D

 

PS ale i tak o poranku woda mineralna niegazowana rzadzi...

(i odrazu rozkaz biegiem do WC daje<lol>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wódki nie pijam. Z dwóch powodów. Po pierwsze rok temu jak wypiłem pół litra tak jak oranżade (piłem pierwszy raz wódę), to potem najpierw zażygałem kumplowi na imprezie cały kibel (kulturalnie trafiałem :P ), a potem miałem problemy z trafieniem w drzwi tramwaju, nie mówiąc już o strasznej nocy w domu...

Po drugie nie lubie się spijać, a jak wiadomo wódkę się pije po to żeby siekneła... Wolę się napić pifka ze znajomymi czy nawet sam wieczorem w domu, czy tam z ojcem, niż pić wódę... Nie ma to jak grill z best-friends i piwko do tego :) MMMMmmmm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...