Skocz do zawartości
pl00b00

Temat alkoholowy ==> vodka tak/ nie

Lubisz vodke ???  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubisz vodke ???

    • NIE
      72
    • TAK
      112


Rekomendowane odpowiedzi

@ pakerwolus | błagam, pamiętaj o interpunkcji... tego się nie da czytać :>

 

@ krootki | to jakieś kiepskie lokale ty masz :> albo chodzi o wino bordeaux rocznik 1854 :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radomek: nie wiem dlaczego ale kolor tej 3 butelki mnie lekko odrzuca ;p

 

 

@graham

jezeli szukasz dziur w regulaminie to zacznij od swoich postow :mad:

masz racje

w sumie

 

kompendium wiedzy dla przyszlych mlodych alkoholikow to nie jest zly pomysl

 

ostatnio na ognisku pilem bolsa i cos tam jeszcze sic

teraz jak patrze na wodke bierze mnie odruch wymiotny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do piwa: smak piwa bardzo lubie, ktostam wyzej napisal ze jak pijemy piwo dla smaku to dlaczego nie bezalkoholowe: znajdz mi prosze piwo bezalkoholowe, ktore smakuje jak piwo. prosze. najlepiej zeby smakowalo jak jasny okocim (moje ulubione piwo, choc innymi nie pogardze) to Ci moge gwarantowac ze sie na to piwo przerzuce. naprawde :) upijac sie piwem nie lubie bo po kilku cholernie chce mi sie spac.

naczynie preferowane - koniecznie szklo, moze byc duza szklanka, jeszcze lepiej kufel. od biedy kubek plastikowy (jak to w knajpach na swiezym powietrzu daja). puszka w ostatecznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wole piwo (zchlodzone, jasne, pelne, nie lubie porterow), woodka tylko czasem i to zdecydowanie nie dla smaku - raczej dla towarzystwa bo chodzic zygzakiem nawalony jak szpak to ja nie lubie :/. bardozo podchodza mi winka (te jakies z lepszych (pow 15zl ;) ) pite najlepiej w jakims milym, przytulasnym towarzystwie plci ladniejszej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczalem pic piwo odgazowane :)

 

co wy na to?? :>

nie wiem czy ktos z forum probowal tzw. CK browaru (krakowiacy raczej tak ;] )

 

w krk jest knajpa gdzie pedza piwko za barem - domowej roboty, wygladajace jak oranzada, nie gazowane, nie pasteryzowane, zadnych smieci ZARABISTE PIWKO ;]

 

jak wspoamnialem zwie sie CK browar i knajpa jest niedaleko rynku - jak ktos bedzie mial okazje to niech sie przejdzie bo naprawde warto ...

ja skosztowalem i musze przyznac ze jak jeszcze kiedys w krk wyladuje to tam skieruje moje pierwsze kroki ;)

 

1/4 piwa wchodzi ciezko bo w sumie to nie wiadomo co sie pije ;]

ale potem smakuje jak nalezy a i nie traci przy tym swoich piwnych wlasciwosci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale odgazowane zimne... :>

 

faktycznie takie tanie piwa odgazowane sa oblesne, ale takie tyskie...

wiadomo, ze gorsze od gazowanych, ale tryka tak samo, a wiadomo jak wplywa gaz na organizm w czasie dluzszej impresski podczas ktorej miesza sie trunki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezlei o piwko chodzi, to dobre jest jablonowo w litrowej plastikowej butelce, ma 10% i ksoztuje 4,3 :>

 

czyli rownowartosc 4 zwyklych piw kupujemy za 4,30 i nie hcodzimy tak czesto d okibelka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wóda to krajowa z biedronki, a jak browar to keniger z biedronki.

jak dobrze ze biedronka jest tak blisko  :D

z tego co pamietam to kenigery to te niebieskie :D ostatni raz je pilem z 2 lata temu, jak jechalem na wycieczke i lepiej wchodzily od Zywca.

Wedlug mnie piwo smakuje dobrze tylko w dobrej atmosferze, wiem po sobie. Np: byla "impreza" na murku przed blokiem i byl super klimat, i pamietam pilem wtedy zywca byl doslownie super. Na drugi czy trzeci dzien postanowilem sobie kupic zywca i z takim jednym postanowilem go wypic (on tez mial jedno) w sumie klimatu nie bylo i to piwo smakowalo ochydnie, nie moglem tego wypic i nigdy tego piwa juz nie ruszylem.

Wedlug mnie smak piwa zalezy od atmsofery, nawiazujac do kenignerow, to one smakowaly duzo lepiej niz te zywce, przynajmniej je pic moglem

Albo na grilu impreza spoko Tyskie dobrze smakowalo, kilka tygodni pozniej nei moglem tego pic

TO sa moje odczucia co do piwa, wezcie pod uwage ze nie jestem "smakoszem" piwa

 

Co do Tequili to to jest nie dobre, pilem to raz, Byla to Sauza (chyba tak sie pisze) brazowa, wypilem tylko troche i przerzucilem sie na wodke bo lepiej wchodzila:D To moje doswiadczenia z Tequila, nigdy jej nie pijem jak sie ja pic powinno wiec moze dlatego.

 

EDIT:

A kto pil wina Kawaliery w kartonie ? :D

Byly kiedys popularne bardzo nie wiem jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze az sie dziwnie czuje jak czytam co Wy pijecie ;) Jakis burzuj i wogole ;)

Kiedys jak sie bylo mlodszym i glupszym to z moze 3-4 razy kupilismy budzetowa wodke i powstal ranking syfu wszechczasow ;). W kolejnosci od najgorszej do nieco mniej paskudnej ;):

1) Zdecydowanym faworytem jest Xiążęca mimo stosunkowo ładnej czerwonej nalepki. Zapach poraza wszystkich w promieniu 10 metrow od otwartej butelki. Generalnie po polowie drugiej flaszki stwierdzilismy ze pic tego scierwa sie jednak nie da.

2) Niagara.

3) Rottes-costam. Nazwy w calosci zapamietac nikt nie zdolal bo akurat z tego dnia wszyscy maja ogromne dziury w pamieci :P

4) Polowa. Ochydna etykietka, bardzo niska cena. I biorac pod uwage ta cene to najgorzej nie bylo ;)

 

Co do wodek normalniejszych to bardzo polecam Maximus'a. Cena niewiele wieksza niz zwykly ordynarny Bols ale zarowno w smaku jak i zapachu o klase lepsza. Rozczarowywujacy jest Smirnoff - rozlewany teraz oczywiscie w polsce. Niewart wydanych pieniedzy. Z klasy sredniej (tzn Bols i okolice) jeszcze Absolwent (czerwona etykietka). Jak ktos lubi wodki kolorowe, albo drinki to absolutna rewelacja jest Zubrowka. Nie dosc ze tania to naprawde jedna z najlepszych wodek smakowych dostepnych w kraju (i nie tylko - na zachodzie prawie zawsze z polskich mozna kupic zubrowke i czasami wyborowa, chopina/belveder). Za to Luksusowa possysa - jakos pyry sie do robienia wodki nie nadaja ;).

Klase wyzsza to raczej juz kazdy zna. Osobiscie chyba najbardziej Finlandie Lime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz ranking syfu, to wpisze

LODOWA -dzizas.....po w sumie nie takich duzych ilosciach kumple zachowywali sie jak nacpani, pozniej nic nie pamietali, a wstac nie mogli (kac :> )

 

POLNOCNA-juz lepiej, ale tez podobnie

 

Z CZERWONA KARTKA....to juz da sie pic :>

 

a jezlei o lepsze chodzi, to absolwent (to jest really good wodeczka :> ), oprocz tego siwucha i sliwowica :>

 

A NO I NIESMIERTELNY ABSYNT NIEDOSTEPNY W POLSCE :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najwiekszym syfem byla wodka z meliny :D

to byla jak rosyjska ruletka, pod koniec pica zastanawiales sie czy jeszcze ujzysz swiat.

 

btw. ja nie pije od okolo 1.5 roku jakos nie ma tuaj super klimatu do picia, bawie sie bez alkoholu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie tak przeokazji sie zapytam jako, ze widze, ze tutaj wrecz eksperci zasiadaja ;). Czy gdzies oprocz czech w europie mozna absynt legalnie kupic? Jak ewentualnie wyglada sprowadzenie dla konsumcji wlasnej i jakie oficjalnie konsekwencje w PL?

Plus jakies polecane wersje - w pradze tego widzialem w roznych mutacjach i z 2 tygodnie musial bym pic zeby sprawdzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruska wódka jest zła ? Trzeba było sprawdzić, czy to nie było paliwo z jakiegoś auta... Ja pilem ruską Bałtike (54%, polska ma 40-45%) i była zaje***. 10zł za 0.5l - trzymała dwa dni - ale na drugi dzień człowiek wstawał jak nowonarodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiecjak by ktos skoczyl przed zlotem po absynta.... :>

 

w sumie bede w bieszczadach w sierpniu... :>

mhmm

ale moze kumple beda jechac niedlugo (po maturach,a przed egzaminami), to zloze zamowienie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update, dzisiaj jak to codziennie ostatnimi czasy wybralem sie do zabki po moj ulubiony burzuazyjny browar rompers a tu ciach, spotykam po drodze siostre i kumpele i dowiaduje sie ze wlasnie kupily dwie ostatnie sztuki, no to mysle ze hammera dostane a tu kolejny ciach, nie ma :(

kupilem wiec piwo dock strong za 2,29 da sie sie przezyc, 7,8 % :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruska wódka jest zła ? Trzeba było sprawdzić, czy to nie było paliwo z jakiegoś auta... Ja pilem ruską Bałtike (54%, polska ma 40-45%) i była zaje***. 10zł za 0.5l - trzymała dwa dni - ale na drugi dzień człowiek wstawał jak nowonarodzony.

Naukowo dowiedzione jest ze wodka powinna miec dokladnie 40 procent wtedy kopie ale nie niszczy tak bardzo - czyli jest idealna ;)

 

Co do absynta - a cholera u germancow ktos nie wie czy daje sie kupic? Bo do czech troche daleko chyba, ze zgarne wracajac z chorwacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja was teraz zniszcze....... najwiekszy syf to wodka STAROGRODZKA ! o matko, jaki po tym jest kac... ruszac sie nie da, w skali gwiazdek, zawsze sie ma ***** kaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco :> dajesz moderatora dla mnie i ruszam dupke 10 km za granice do Czech i masz :> :> :> w liczbie nieograniczonej, bo mam takie przejscia do Czech, ze nic nie sprawdzaja :>

 

Zastanow sie :> :> :>

 

JOKE OF COUZZ :> , ale jak poprosisz to moge podskoczyc, tylko mi powiedz jak to wyglada w ogole, bo nie wiem co to jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...