Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie. Otóż, czy dalej najlepszym zakupem w stosunku cena/wydajność jest GeForce 7600GS Zalman 1.2ns? Czy warto byłoby dołożyć te kilkanaście/kilkadziesiąt zł by coś innego kupić? Z tego co się orientuję nie warto czekać na DirectX 10, bo zanim wejdzie Vista to jeszcze troche potrwa no i jeszcze oprogramowanie (gierki) obsługujące dx10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a miałeś na myśli 7900GS Galaxy z Zalmanem za niecałe 700zł? Przecież nie mogłaby być aż taka różnica względem Komputronika.

 

7900gs zalman od Niemca stoi po 755zł

Edytowane przez tomek2344

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

siema

na szybko :)

jaką kartę kupić na pciexpress do ~700zł?

moze byc uzywana ale musi miec gwarancje moze byc allegro itp :)

pozdrawiam

btw proszę o szybka odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje karty graficznej ( milo jesli dostepna w proline.pl lub sirius.pl ) na PCI-E, cena 300-400zł ( bardziej w strone 300zł ), chce aby to byl najbardziej oplacalny produkt w tym przedziale, nie wiem czy mi sie zdawalo, ale kiedys byly za 330 zł galaxy 7300gt ddr3 1.2ns, teraz one kosztuja juz z 430zł ( czyli za duzo ). Czy brac w takim razie galaxy 7300GT DDR3 1.4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje karty graficznej ( milo jesli dostepna w proline.pl lub sirius.pl ) na PCI-E, cena 300-400zł ( bardziej w strone 300zł ), chce aby to byl najbardziej oplacalny produkt w tym przedziale, nie wiem czy mi sie zdawalo, ale kiedys byly za 330 zł galaxy 7300gt ddr3 1.2ns, teraz one kosztuja juz z 430zł ( czyli za duzo ). Czy brac w takim razie galaxy 7300GT DDR3 1.4 ?

 

Wersja za 330zl to wersja z 128Mb pamieci z opoznieniami 1,4ns, drozsza ma 256Mb pamieci o opoznieniach 1,2s. Jak mozesz to dorzuc to drozszej... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już zaraz poszukam tego testu co był na PClabie ;].. wydajność tego X1300XT=wydajności X1650PRO ;] a X1650PRO jest wydajniejszy od 7600GS na DDR3 ;]

ja nadal bede sie trzymal swojego, w grach 7300GT i 1300XT wypadly podobnie, ale Galaxy bedzie sie lepiej krecila od ATi wiec po OC go spokojnie pobije.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol? 1,2ns i ,4ns to to samo?? dobra to podkręc pamieci galaxy 1,2 i palita 1,4 ;] zobaczymy czy 1,2 i 1,4 to to samo :P

jezeli w palicie są inne pamięci niz w galaxy to może

w galaxy nie ma różnicy co do 1,2 i 1,4 ns - to jest dokładnie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2356754[/snapback]

teraz mam GF FX 5500.

 

Montuje WC, opłaca mi się zmienic go na 9500 zmodować i coś wykręcić?

Tak opłaca się i to bardzo ;) OFC na 9500 @ 8 potoków :)

 

Witam,

Co polecacie do max 600zł?

Jak myślicie, dobry wybór - 2357337[/snapback]

Witam,

poszukuje karty graficznej ( milo jesli dostepna w proline.pl lub sirius.pl ) na PCI-E, cena 300-400zł ( bardziej w strone 300zł ), chce aby to byl najbardziej oplacalny produkt w tym przedziale, nie wiem czy mi sie zdawalo, ale kiedys byly za 330 zł galaxy 7300gt ddr3 1.2ns, teraz one kosztuja juz z 430zł ( czyli za duzo ). Czy brac w takim razie galaxy 7300GT DDR3 1.4 ?

Jak już ktoś pisał wyżej za 330 to mogła być ale 128mb :) Poszukaj może znajdziesz używkę 256mb ~350zł :) - ja tyle dałem ;] I jest to najbardziej opłacalny produkt w tej cenie (nawet wersja 128mb), bo za 256mb płacimy tyle co za 76gs 128mb od galaxy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te 256mb daje roznice miedzy 128mb ?

mzoecie podac bezposredniego linkak ze siriusa/proline, b omowiecie niejasno :)

brac galaxy 7300GT 128/128 1.4 ?

bo bo galaxy 7300gt 256/128 1.2 ns odpada, poniewaz jest za 415 zł

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...