Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ale chyba nie było 9700pro z szyną 128bit :?:

A pozatym gdzie pisze ze pamieci mają 128bitów :?:

Pisze 128bit ale czego to nie... więc gpu to może być :!: :?:

Weź się człowieku zastanów. Widziałeś kiedyś Radeona 9700 ze 128 bitowym rdzeniem :?: :?: :?: Bo ja nie. I powiem więcej nawet pierwsze GeForce nVIDII miały 256 bitowe procesory graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: co sądzicie o GeForce 6600GT Asus EN6600GT/TD/128M/A 128MB (128-bit) TV/DVI BOX(link http://sklep.benchmark.pl/pelny_15547.html ) w porównaniu do radka x700?? Co jets lepsze? Radek o ile dobrze pamiętam ma 256mb a gf tylko 128mb, więc chyba wydaje mi się, że radeon jest wydajniejszy(ale pewnie się mylę)... Please o podpowiedz... Możecie mi odpowiedzieć na wszytskie pytraania(w końcu)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: co sądzicie o GeForce 6600GT Asus EN6600GT/TD/128M/A 128MB (128-bit) TV/DVI BOX(link http://sklep.benchmark.pl/pelny_15547.html ) w porównaniu do radka x700?? Co jets lepsze? Radek o ile dobrze pamiętam ma 256mb a gf tylko 128mb, więc chyba wydaje mi się, że radeon jest wydajniejszy(ale pewnie się mylę)... Please o podpowiedz... Możecie mi odpowiedzieć na wszytskie pytraania(w końcu)??

Ofkors, że się mylisz :D Bierz 6600 GT :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a widziałes kiedyś Radeona 9700pro z 128bitową szyną pamięci :?:

Aż tak chyba ATi nie zepsuło tej karty...

ATI nie - to producenci poszczególnych kart.

 

R9800 też na początku był tylko z pamięciami 256 bit... a potem poajwiły się 128 ;)

 

tak samo teraz - winę ponosi nie ati lecz OCTEK (producent kart)

proszę bardzo:

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...atid=5&grupa=30

 

Procesor jest 256 bit (zresztą R300, R350, R360, RV350, RV360 to procki 256 bitowe) - a pamięci ... 128 bit tylko

 

Cóż - takie życie (a zanjąc je - to nawet prezentowane zdjęcie nie przedstawia sprzedawanego R9700pro - tylko tego, który był produkowany wcześniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-duzo stron do czytania wiec zapytam na skroty-

na jakis miesiac czasu potrzebuje(zmiana z 9800Pro na prawdopod Asusa 6800GT/128:) i pomyslałem o GCube XT 9550,ktory moge kupic za 380zł czy lepiej moze:

Asus Radeon 9550 128MB /128bit/ TV-out DVI-out

model: A9550GE/TD/P/128M/A; pamiec: 4ns Samsung; gwarancja: 36 miesiecy cena brutto: 279 zł

Warto dopłacic te 100?

Jak jest z chlodzeniem to znaczy,ktore glosniejsze?

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam-duzo stron do czytania wiec zapytam na skroty-

na jakis miesiac czasu potrzebuje(zmiana z 9800Pro na prawdopod Asusa 6800GT/128:) i pomyslałem o GCube XT 9550,ktory moge kupic za 380zł czy lepiej moze:

Asus Radeon 9550 128MB /128bit/ TV-out DVI-out

model: A9550GE/TD/P/128M/A; pamiec: 4ns Samsung; gwarancja: 36 miesiecy cena brutto: 279 zł

Warto dopłacic te 100?

Jak jest z chlodzeniem to znaczy,ktore glosniejsze?

dzieki!

1211821[/snapback]

GeCube - ciche chłodzenie i masz już zapewnione wysokie zegary. Polecam karta jest naprawdę świetna jak za tą cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś napisac jaka wybrac karte do 2 tyś. myśle o geforce 6800 gt asus , albo radeona x800 , bo nie wiem ktory i jaki wybrac do niego zasilacz . Aha i jak tam z chłodzeniem tej karty gf 6800 gt asus dobre , głośne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej juz wiem jaka wybrac, tylko nie wiem jaka frme? Będę brać [chyba, jeszcze nie pewne] GF 6600 GT, ale jeszcze zobacze bo jak bede kupowac to za jakis miesiac razem z kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie myślisz o tej z allegro? Wygląda mi to na wałek, ja za swoją dałem 405 zł, ale i tak uważam, że warto było... :)

1208871[/snapback]

 

Patrzyłem na allegro, jest chyba tylko jedna sztuka !

Jednak nie o to mi chodzi, wiesz ja pracuje w magazynie firmy komputerowej, tam mogę kupić GeCube 9550 EXTREME za ok. 350 zl, a jeśli nie będzie mi wystarczyć oddam ją do serwisu i ją podkręcą.

 

Swoją drogą właśnie w tym serwisie mówili że jak mam kupować to nie ma co się zastanawiać i tylko brać.

 

Możesz mi powiedzieć jak u Ciebie chodzi? Jak gierki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...