Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzam mam na grafe tylko i wyłacznie 400 pln (jakies grosze w portfelu).

1274698[/snapback]

To nie przepłacaj:

kup sobie 9550 Abita lub Gigabyte i kręć

na standardzie jest porażka 250/400 ale dojedziesz do 410-420/540-560 i masz wydjaność jak w karcie za 500 zł

za cenę 250 + chłodzenie

 

na temat 6200 sie nie wypowiem bo sie nie znam <_< choruje na 6600 GT (ale na pewno mi przejdzie :razz: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką kartę kupić no do 450 zł?. Myślałem o fx6200 ale bardzo ciężko znaleźć wersje pod AGP, tu znalazłem jedną 1274697[/snapback]

 

a może ktoś mi pomoże ??

1274771[/snapback]

Po pierwsze nie ma karty fx6200 :wink: Jest GeForce 6200. Te 6200 na AGPx8 bylyby bardzo interesujace gdyby mozna je bylo modowac i podkrecac do tego stopnia co wersje na PCI-E :wink:

Ale jak poczytasz topik o 6200 to dowiesz sie ze z wersja na AGPx8 niedosc ze nie daje sie modowac to jeszcze duzo slabiej sie podkreca :cry:

W sumie to Ci niezazdroszcze :rolleyes: Masz te 450zl i niezly dylemat... Moze poszukaj na allegro jakis kart z osmioma potokami i szyna 128bit. Byly takie dziwne 9700pro albo jakiegos modowalnego 9800se :wink: Oczywiscie najlepiej byloby dorwac z szyna 256bit. ale za ta kase raczej sie nie da :wink: pozdrawiam

 

EDIT

Pogadaj z tym kolesiem bo to ciekawa propozycja klik!

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem :) musiałem sprzedać moją karte (gf4ti4200) i mam tylko 150zł na inną... nie pytajcie czemu sprzedałem. więc jaką grafike kupić za 150zł? oczywiście używana z allegro. chodzi mi po głowie gf3ti i r8500. mam jeszcze pytanie co do ramu nakarcie. jaka jest różnica między 64mb a 128?

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem :) musiałem sprzedać moją karte (gf4ti4200) i mam tylko 150zł na inną... nie pytajcie czemu sprzedałem. więc jaką grafike kupić za 150zł? oczywiście używana z allegro. chodzi mi po głowie gf3ti i r8500. mam jeszcze pytanie co do ramu nakarcie. jaka jest różnica między 64mb a 128?

 

z góry dzięki

1275677[/snapback]

Bierz 3ti a jak sie uda dostac to takiego radka :wink: 128MB na takiej karcie nie przyda sie do niczego,procesor graficzny jest za slaby aby miec pozytek z takiej ilosci pamieci :wink: Wiec bierz jakiegos 3ti lub radka8500 a bedziesz zadowolony :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanko mam obecnie na grafie zalmana zm80C-Hp chcę zmienić karte na jakiegoś radka do 400zł, co kupic w takim przypadku?

poradzcie czy na x300 założę to chłodzonko bez problemów ?

1275186[/snapback]

Jasne że tak. mnie się to udało dwa razy :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małą dygresję obecnie posiadam

Radeon X800 Pro Asus X800PRO 256 MB DVI+TV BOX AGP a że się przesiadam na PC- E chce zakupić Radeon X800 XL Sapphire 256 MB TV/DVI (PCI-E) nie chce wywalać jeszcze raz 2 koła na kartę powiecie mi czy duża różnica jest X800PRO a X800 XL ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey

mam pytanie czy bardziej oplac mi sie kupic jakiegos radeona 9600 z 4 potokami ale sporo wyzej taktowanego czy moze 9500 z 8potokami ale nizszymi taktowaniami ?? jak sie ma podkreclanosc tych ukladow ?? mam zamiar kupic uzywaną karte wiec 8 potokow bedzie raczej pewne

cena 9500 wacha sie na mojej gieldzie miedzy 320-470 a 9600 280-680

ja najchetniej kupilbym cos za ok 400zl, tak zeby bylo jak najwydajniejsze oraz podatne na o/c. ewentualnie mozecie doradzic mi inną karte pod agp jednak karty seri GF6xxx sa ciezko dostepne pod agp nie mowiac juz o radeonach serii x [GF fx5xxx wykluczam bo wydje mi sie ze to byly by pieniadze wyrzucone w bloto] dodam ze obecnie mam radeona 9200se bo mialem do gier Playstation 2 jednak teraz sprzedalem je wlasnie za 480zl i mam zamiar sprzedac swojego 9200se za okolo 140-160zl wiec tyle mam pieniedzy na karte ale chcialem kupic rownierz chlodzenie i odlozyc troche kasy zeby zmienic w koncu zasilacz [feel 300W] pozdro mickey :]: :mrgreen: z gory thx za fachowe odpowiedzi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey

mam pytanie czy bardziej oplac mi sie kupic jakiegos radeona 9600 z 4 potokami ale sporo wyzej taktowanego czy moze 9500 z 8potokami ale nizszymi taktowaniami ?? jak sie ma podkreclanosc tych ukladow ?? mam zamiar kupic uzywaną karte wiec 8 potokow bedzie raczej pewne

cena 9500 wacha sie na mojej gieldzie miedzy 320-470 a 9600 280-680

bierz 9500 lub 9500@9700 (musi być pewna) i olej wszystkie 9600

każda 9500 zje na śniadanie kazdego 9600 :D

ps. podkrecalność 9500 jest dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to ja mam pytanko, pewnie już ktoś o to pytał ale potrzebuję fachowej :P odpowiedzi.

Mam do wyboru:

GeCube Radeon 9550EXTREME 128MB/128bit

i

Sapphire RADEON 9600Pro 128MB/128Bit

 

którą polecacie?

NIE planuję i nie chce podkręcać 9550 ;) Proszę tylko o opinie czy opłaca się ten 9600Pro od 9550 XT?

i która lepsza, nie wg testów tylko wg was mistrzów, komputerowców, prądożerców... ?

 

P.s. mam nadzieje że mnie nie zamordujecie za tak pospolite i tandetne pytanie jakie można spotkać u większości nowicjuszy ostanimi czasy :-P

 

Pozdrawiam, Pepe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...