Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakich pamięciach? Bierzesz grafe, badasz te czarne kosteczki: napis - firma, ostatnie cyfry z oznaczeń powinny wskazywac czas dostępu, tyle...

Nic nie odblokujesz..., a radeon droższy bo porownywalny z 6600 ale GT... od 66xx rozni się rodzajem pamiątek (Gddr3) i wyzszymi zegarkami ofkors. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie :D

Jaka karte do 500zl?

Czytalem topic z tymi bolacymi oczami i przestraszylo mnie przed sparklem ktorego chcialem (6600) :(.

 

Moze TO albo TO?

Edytowane przez Kokoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś zwykły GF6600?

 

@prowider - weź leadtekowego 6600GT, ponoć cichy wentylatorek, no i w porównaniu do tego GB 50 zł w kieszeni...

Edytowane przez micitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karte polecacie do 1600 zł na AGP? Tylko prosze o niepisanie " doloz xxx to kupisz xxx.

1458225[/snapback]

Do 1600 hmm, moze uda ci sie dostac Sapphire X800 XT 256MB 256bit VIVO (tu niestety brak towaru, ale pytaj bo to najlepsza karta za ta cene)

 

Jak nie znajdziesz (kolejnosc nieprzypadkowa :wink: ), to:

1. Leadtek GeForce 6800GT 256MB TV&DVI-out

2. Sapphire Radeon X800 XL 256 MB 256 Bit TV AGP

Edytowane przez madek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karte na pci-e około 600, najlepiej gf. Może juz gdzies było, ale 610 postów - wiec wiecie ;)

1466772[/snapback]

jesli grasz w dooma3 i powaznie bawisz sie w testy syntetyczne typu 3dm03 to 6600GT

jesli grasz w hl2, wolisz mniejsze spadki/wieksza srednia fps w wiekszosci gier, wisza ci wyniki w 3dmarkach i chcesz karte na przyszlosc bierz x700pro

 

to tylko tak w skrocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chcesz karte na przyszlosc bierz x700pro

Że co? :-|

@kszonek -> napisałem coś :) ? http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18306, ale jak mowie, nie sprawdzone etc. Ja bym brał gt przy takich fundaszach...

Co do 6600 sparkle sie swietnie kręcą po zmianie chlodzonek, związane to z większym V.

@misiu_konin -> radełon raczyj ;] chyba, ze grasz w starsze tytuły, i nie masz zamiaru bawić się w oc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co?  :-|

@kszonek -> napisałem coś :) ? 1466930[/snapback]

radzisz mu 6600, a za 599 zł ma X700Pro, ktore w nowszych grach ma/będzie miało wiekszą wydajnosc niz 6600GT

 

dlaczego?

nv43 - okrojone 4 ROPy, momentami zachowuje sie jak 4 potokowiec i ma o polowe mniej jednostek przetwarzania wierzchołków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce coś co się bedzie dobrze kręcić, nie wiem dlaczego, ale jakos wole gf :] wiem ze w testach jest lepsza ati, ale jakos tak :] ale mysle, ze jednak sie zdecyduje na redeona. Jak z oc z tym http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=1506 ? moze cos dołozyc, albo mozna taniej, a nie wiele gorszego? czekam na propozycje, pzdr

 

ps, a czym w praktyce sie rozni 6600 od 6600 gt oprocz ceny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misiu_konin

dobra cena, mozesz go spokojnie wziac

 

@kszonek

raczej nie znajdziesz taniej x700 pro (chyba ze na allegro) niz w esc.pl

 

ta sama karta jest tutaj http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14772

 

mysle ze powinna sie jeszcze troche pokrecic ;] jak cos to zamontujesz AC Silencera i bedzie lepiej

 

@MisiekLover

dobra karta, ale zalezy za ile... bo np. na komputroniku jest koszmarnie droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedziecie na Gigabyte GeForce 6600 256MB 128bit wersja Turbo Force karta na PCi-E ?? Prosze O Odpowiedz :)

1467130[/snapback]

;] Moja grafika ;] Poczytaj w moim temacie -> http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=115886&hl=

Tylko taka sugestia, nie bierz 256mb, bo to zbędne, karta tego nie wykorzysta, opłacone jest to natomiast słabymi pamięciami i duzo gorszym OC, łykaj 128.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpowiadam na pytanie zawarte w temacie :P i ty siedz cicho :P

1470154[/snapback]

:mur:

i co, te 21 stron kazdy pisał co brać? Wiesz co to by było :o ? Jeszcze bez argumentów?

Coś like that..."Bierz 6600GT", "Bierz Radka 9800" "bierz to" "bierz tamto..."

Tutaj zainteresowani przedstawiają swoje pytanie, budżet, a my doradzamy...

Wszyscy mają brac tego radka? Nawet Ci co mogą sobie pozwolić na X850XT PE ? Zasntanow się, rozumiem, ze nowy na forum ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...