Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

no to zycze powodzonka :D

mnie by przed zakupem tego XTXa powstrzymala chyba jedna rzecz - brak gwary

jakby niw bylo to najbardziej pradozerna i grzejaca sie karta z tej serii

pytanie jak przez ten rok pracowala, w jakich warunkach, czy accelero bylo od poczatku

ale jak wyczujesz sprzedawce ze sensownym gosciem jest to spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

im dluzej mysle tym bardziej nie wiem co brac. twoj post wcale mi nie pomogl, mam wiecej obaw. mimo to dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz te ok 800zł to szukaj okazji, dziś na forum ktoś wystawił 8800GTS'a 320 za 830, widziałem też już kilka za 900.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz te ok 800zł to szukaj okazji, dziś na forum ktoś wystawił 8800GTS'a 320 za 830, widziałem też już kilka za 900.

tak tylko ze tak serio to ... troche lotka przypomina bo: albo jest kilku/kilkunastru chetnych albo sprzedawca mało pewny, a NON STOP wszyscy powtarzaja ze szukaj okazji, a pewnie jedna osoba taka okazję wykorzystała. to nie jest takie proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

tak tylko ze tak serio to ... troche lotka przypomina bo: albo jest kilku/kilkunastru chetnych albo sprzedawca mało pewny, a NON STOP wszyscy powtarzaja ze szukaj okazji, a pewnie jedna osoba taka okazję wykorzystała. to nie jest takie proste...

dokladnie, tej okazji mozna szukac i szukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zainteresowany wymianą swojej grafy..tak czytam i czytam i widzę, że polecacie (do 400zł):

- PALIT GEFORCE 7600GS 256MB DDR3 SONIC

- Galaxy GF 7600GS AGP 256MB 1.2 ns 128Bit DDR3

 

Słyszałem też opinie, że pod Socket A karty są jednak za dobre i lepiej kupić Radeona 9700-9800 - czy to prawda?

 

Chciałbym kupić dobrą kartę graficzną, ale też nie widzę sensu przepłacania jeśli moja konfiguracja ograniczała by nową kartę, której możliwości bym nie wykorzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przy procu 1,5GHz to naprawde nie ma sensu pchac sie w takie karty..

 

@Carl Orff i co wybrales :?:

co do 8800GTS to pmp sprzedaje(wal) - od niego spokojnie mozesz zanabywac jak cena Cie interesuje

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zainteresowany wymianą swojej grafy..tak czytam i czytam i widzę, że polecacie (do 400zł):

- PALIT GEFORCE 7600GS 256MB DDR3 SONIC

- Galaxy GF 7600GS AGP 256MB 1.2 ns 128Bit DDR3

 

Słyszałem też opinie, że pod Socket A karty są jednak za dobre i lepiej kupić Radeona 9700-9800 - czy to prawda?

 

Chciałbym kupić dobrą kartę graficzną, ale też nie widzę sensu przepłacania jeśli moja konfiguracja ograniczała by nową kartę, której możliwości bym nie wykorzystał.

tutaj max. 6600GT/7300GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

co do 8800GTS to pmp sprzedaje(wal) - od niego spokojnie mozesz zanabywac jak cena Cie interesuje

napisalem pmke. zobaczymy. mialem juz prawie gtsa z forum za 840. to okazal sie uszkodzony, ale zastanawiam sie czy tak naprawde nie poszedl za wiecej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, ma sens wymiana x1950xtx 512MB na 8800GTX zakładając, że nie jestem szczególnym fanem wszelkich AA i AF? Jedyne w rozdziałce wysokiej grywam, 1680x1050, w sumie wszystko działa jak należy... ale jednak wolałbym nieco cichszą grafikę - GTX szumi wyraźnie mniej od tego Radka?

 

Btw, za ile teraz tego XTX idzie pogonić? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp z podpisu ?

Zasilacz to Modecom FEEL ?

Jak tak to:

Palit 8600GT Sonic i kręcić

Do tego Amacrox 350W

Razem wyjdzie ~550W

Jak zasiłka to MC modecom to możesz pomyśleć nad Galaxy 7900GS 1.2NS CM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też rozmyślam nad zmianą karty..

pod uwagę biorę:

Galaxy 7900gs i radka 1950pro czyli karty w granicach 400-500zł

teraz pytanie czy jest sens dopłacać do 1.2ns w przypadku tego galaxy ?? bo w końcu to 100zł różnicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to Ci sprzedam mojego GF 7300GT 128mb DDR3 1.4ns od galaxy z chłodzeniem zalmana chyba nawet jest na niego jeszcze troche gwary oczywiście pudełko, kabelki i takie tam są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, i ostatnie pytanko: Czy warto brać serie 8xxx ? , bo nie wiadomo czy nie będzie tak jak było z FX, i dopiero seria 6xxx mogła być lepsza w DX 9 , bo dx10 dopiero raczkuje. Przekonajcie mnie do tej karty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...