Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze jedno pytanko:

 

Jutro planuję zakup Plita 8600 Sonica +, MSI P35 Neo2-FR - P35, INTEL DUAL CORE E2160, KINGSTON DDR2 2048 MB / 667 (Dual 2x 1024 MB), CL 5

 

ALE

 

w przeciągu kolejnych 2 miesięcy LCDka 22'.

 

Czy jezeli bedę chciałgrac na wyzszych rozdzielczosciach 256mb 8600 wystarczy ? nie leiej uderzyc w jakis model 512, albo 7900 512mb ?

 

Czy te wszystkie karty po prostu w tej klasie cenowej są za słabe.

 

W ogole czeog mozna siępo tym palicie spodziewac. Jak on wyrobi na nowszych gierkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam małą rozterkę. Zdecydowałem się na GF'a 8500GT. Tylko mam do wyboru dwa:

Gigabyte'a 512 mb, ale DDR 2, i druga, Palit 256mb ale DDR 3. I teraz pytanie: czy jest duża różnica między DDR 2 a 3 w normalnym użytkowaniu bez OC.

8500GT się nie kupuje bo to szrot :)

Przeczytaj temat przyklejony i kup taką na ile masz $.

Miedzy ddr2 a ddr3 w 2d nie ma różnicy bo i jak :P

Ale w 3D jest znaczna.

 

Przykład.

76ooGS ddr2 na poziomie 7300GT ddr3 na def.

Potencjał 73 dużo wyższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem mniej szczesliwym uzytkownikiem gainwarda 7900GS -karta niestety umiera i pojdzie na gwarancje, potem na allegro.

Ale do rzeczy: interesuje mnie cos o podobnej lub wyzszej wydajnosci w przedziale do 1000 zl.

 

Jesli ktos bylby juz tak mily i mial zamiar podawac konkretny model konkretnego producenta- nie interesuje mnie jakies wypasione chlodzenie, i tak je zdejme i zaloze WC :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem mniej szczesliwym uzytkownikiem gainwarda 7900GS -karta niestety umiera i pojdzie na gwarancje, potem na allegro.

Ale do rzeczy: interesuje mnie cos o podobnej lub wyzszej wydajnosci w przedziale do 1000 zl.

 

Jesli ktos bylby juz tak mily i mial zamiar podawac konkretny model konkretnego producenta- nie interesuje mnie jakies wypasione chlodzenie, i tak je zdejme i zaloze WC :]

W tej cenie 8800GTS 320MB, producent obojętny. Ale może poczekaj na 8800GT ?

 

Hej a co powiedzielibyście na tą kartę. Niestety to wyprzedaż poserwisowa , ale zastanawiam się czy nie kupić http://kdo.pl/product_info.php?products_id=16971

 

edit: lub taką http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=6083

IMO PowerColor lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam dylema w sprawie (oczywiście) karty graficznej.

 

1.Palit 8600GT Sonic+ za 370zł

 

2. PowerColor X1950Pro 256MB z chłodzeniem Arctic Cooling za 420zł

 

Wiem, że Radeon jest wydajniejszy dosyć. Jednak obie karty sobie radzą w teraźniejszych grach, a interesuje mnie ta karta która bedzie sobie radziła za 2-3 lata. Czy Radeon bez Directx 10 dalej będzie lepszym wyborem?

 

Karte wsadzam do Foxconna P35A i E2140(będę podkręcał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie.

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna karty graficznej. Planuje przeznacyć na ten cel około 500 zł. Mój wybor padł na x1950pro 512 mb pcie. Narazie sama karta graficzna mi nic nie da poniewaz brakuje plyty gl. i procesora, ktore zakupie dopiero w grudniu. W tym miejscu chciałbym sięgnąć po waszą rade. Kupować teraz czy czekać do grudnia. Może za taką cene kupie wtedy cos lepszego np wyjda jakies tansze modele 8800? Ktos sie orientuje jak rynek bedzie wygladal za 2 miesiace?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj teraz, z resztą jak możesz to weź i procka z mobo teraz . Dlaczego ? Idą święta, sezon ogórkowy, zawodowo podnosimy ceny ... 8800GT - wychodzi lada tydzień (29.10 bodajże), ale raczej na początku sobie jej za 500 zł nie kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko zupelnie inne. Ostatnio gry mnie juz nie kreca, wiec postanowilem sprzedac grafike, poki cos warta jeszcze jest.

 

I zamierzam wsadzic obojetnie jaka karte graficzna byle:

- miala bdb jakosc obrazu (wiec pewnie cos z ATI?)

- pasywne chlodzenie (cisza)

- pewnie cos ponizej 100zl uzywanego znajde?

- pcie :)

 

Mozecie mi cos polecic, w tej kategori?

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chcialbym zakupic do swojego starszego (2 letniegio juz chyba) komputera jakas lepsza karte graficzna (AGP) od tej ktora mam aktualnie (a aktualnie mam radeona 9250 :D) Po krótce komp prezentuje sie tak: nforce3, athlon 2,8 plus 64 bit, 512 ddr (pamiec tez mam zamiar dokupic)

Myślałem nad zakupem jakiegos Radeona 9800 pro bo zbytnio nie zalezy mi zeby az tak super kompa rozbudowac. Najwazniejsze jest to zeby karta byla mocniejsza od mojej obecnej i zeby miala VGA i DVI no i byla w miare tania bo jako tako radeony 9800 to sprzęt już lekko starszy aczkolwiek z tego co wyczytalem ceniony :)

znalazlem na allegro cos takiego i nie wiem czy warto wziac ta karte?

>>KLIK

czy wie ktos co to za model konkretnie i czy nie jest to jakis modowany, podkrecany badz oszukanczy sprzet?

no chyba ze ktos zasugeruje mi jakas inna karte graficzna w podobnej cenie?

nie gram zbyt duzo aczkolwiek karta graficzna przydalaby mi sie mocniejsza no i z wysjciem DVI bo ostatnio wymienilem mojego wysluzonego monitorka CRT na LCD 21" wide

prosze o pomoc :) z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...