Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

615zł ale znalazłem Gigabyte HD3850 512MB 256 PCI-E GDDR3 za 575zł chyba będzie lepsza i tańsza chociaż w porównaniu wypadły tak samo. :)

 

http://proline.pl/shop.php?id=shopkoszyk&a...2_256&kod2=

 

a i lepiej brać z wentylatorem zalmana czy zwykłym??

Edytowane przez Guto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką grafikę polecilibyście za 250-300zł? powiedzmy, że bliżej tej niższej granicy. najchętniej wziąłbym Palita 8600GT Sonic+ ale nie wiem czy kasy starczy...

 

p.s.

duża jest różnica w wydajności i o/c między Sonic a Sonic+?

Edytowane przez bratekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

615zł ale znalazłem Gigabyte HD3850 512MB 256 PCI-E GDDR3 za 575zł chyba będzie lepsza i tańsza chociaż w porównaniu wypadły tak samo. :)

 

2904949[/snapback]

jaką grafikę polecilibyście za 250-300zł? powiedzmy, że bliżej tej niższej granicy. najchętniej wziąłbym Palita 8600GT Sonic+ ale nie wiem czy kasy starczy...

Jak niższej granicy to zwykły Palit 8600GT . Nic innego w tym przedziale na razie nie ma wartego uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bratekk warto dopłacić te 15 zł ;]

15? gdzie niby? :D ja znalazłem Sonic+ za 335zł, a "non sonic" za 279zł. i tak budżet już przekroczyłem, a to w sumie nie będzie komp do grania tylko "maszyna multimedialna" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a płyta i procek który wymieniłem wyżej nie będą za słabe 8800GT?? po za tym komponuje teraz kompa do 2,5k na proline.pl a tam ta grafika jest znacznie drozsza ok. 800zł

Małe OC i będzie jak znalazł :) A czy musisz wszystko w jednym miejscu kupić?? Chyba nie więc bierz tego 88GT z Vobisa i jest gitara :) Skoro za niewiele więcej możesz mieć wiele wydajniej to nad czym się zastanawiać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki waszej konsultacji skomponowałem cos takiego:

Procesor:Intel Core 2 Duo E8200 /2.66GHz, 6MB, 1333MHz, BOX/ 599 zł

Płyta główna:Asus P5K PRO /intel P35/ 360 zł

Pamięć RAM:OCZ 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Platinum rev.2.0 169 zł

Dysk twardy:Seagate 250GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.10 215 zł

Nagrywarka DVD:Liteon LH-20A3H (black) LightScribe + Nero 90 zł

Obudowa:Cooler Master Elite 330 (Black) 149 zł

Zasilacz: Corsair 550W [CMPSU-550VXE] 269 zł

Karta Graficzna:GIGABYTE 8800GT 512MB ZALMAN TV/DVI PCI-E 649zł

 

Zastanawiam sie jeszcze nad lepszym chłodzeniem procka do o/c.... Jak mowicie moze byc cos takiego czy jeszcze cos zmienic tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki waszej konsultacji skomponowałem cos takiego:

Procesor:Intel Core 2 Duo E8200 /2.66GHz, 6MB, 1333MHz, BOX/ 599 zł

Płyta główna:Asus P5K PRO /intel P35/ 360 zł

Pamięć RAM:OCZ 2GB (2x1GB) PC800 CL4 Platinum rev.2.0 169 zł

Dysk twardy:Seagate 250GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.10 215 zł

Nagrywarka DVD:Liteon LH-20A3H (black) LightScribe + Nero 90 zł

Obudowa:Cooler Master Elite 330 (Black) 149 zł

Zasilacz: Corsair 550W [CMPSU-550VXE] 269 zł

Karta Graficzna:GIGABYTE 8800GT 512MB ZALMAN TV/DVI PCI-E 649zł

 

Zastanawiam sie jeszcze nad lepszym chłodzeniem procka do o/c.... Jak mowicie moze byc cos takiego czy jeszcze cos zmienic tu?

Tu się pytamy tylko o grafy ;)

PS nie bierz LiteOna a na procek weź Freezera 7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bratekkk -> Agito to najlepszy sklep z jakim miałem doczynienia.Zamówienie złożone w poniedziałek,we wtorek po 15 przesyłka u mnie.Wszystko dobrze zapakowane.Polecam sklep naprawdę baardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem... :-| chciałem zamówić ta karte gigabyte 8800GT na vobis a tam wyskakuje ze produktu nie ma aktualnie w sprzedaży... zaczełem sie teraz zastanawiać nad palitem 88gt super co o tym sadzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem... :-| chciałem zamówić ta karte gigabyte 8800GT na vobis a tam wyskakuje ze produktu nie ma aktualnie w sprzedaży... zaczełem sie teraz zastanawiać nad palitem 88gt super co o tym sadzicie??

Też świetny produkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę polecacie do 250-300zl na PCI-E? Przy okazji zakupu nowych pamięci (zamiast czekać na wymianę jednej uszkodzonej kości DDR 512MB postanowiłem zakupić DDR2 2x1024) chciałem polepszyć nieco grafikę... Na razie mam Gigabyte 6600 (128MB) na platformie P5GDC-V + P4 3.0... czy jest sens takiej zmiany? Jeśli tak to jaka karta? Od Palita wolę się trzymać z daleka kiedyś (dawno) kupiłem nowego 2 krotnie wymieniając - przegrzewał sie przy podstawowym taktowaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To więcej jak 7300GT DDR3 od Palita nie bierz puki nie zmienisz proca. A Palit teraz się zmienił.

Myślałem o 7300GT bądź o czymś pomiędzy nią, a 8600GT czyli 7600GT od Gigabyte lub Asusa... Oczywiście na DDR3 - dotychczasowa jest na DDR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o 7300GT bądź o czymś pomiędzy nią, a 8600GT czyli 7600GT od Gigabyte lub Asusa... Oczywiście na DDR3 - dotychczasowa jest na DDR...

Wszystkie 7600GT są na DDR3. Ale zamiast GT lepiej wziąć tańszego palita 7600GS Sonic na DDR3 i po OC będzie identyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę polecacie do 250-300zl na PCI-E? Przy okazji zakupu nowych pamięci (zamiast czekać na wymianę jednej uszkodzonej kości DDR 512MB postanowiłem zakupić DDR2 2x1024) chciałem polepszyć nieco grafikę... Na razie mam Gigabyte 6600 (128MB) na platformie P5GDC-V + P4 3.0... czy jest sens takiej zmiany? Jeśli tak to jaka karta? Od Palita wolę się trzymać z daleka kiedyś (dawno) kupiłem nowego 2 krotnie wymieniając - przegrzewał sie przy podstawowym taktowaniu...

Tylko jak Ty chcesz wsadzić DDr2 do płyty z DDR? hym? i przy platformach opartych o p4 chyba wogóle nie ma PCI-e ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak Ty chcesz wsadzić DDr2 do płyty z DDR? hym? i przy platformach opartych o p4 chyba wogóle nie ma PCI-e ;)

Sorry bez obrazy, ale po co pisać coś niesprawdzonego... Zacznę od drugiej kwestii bo to nie wymaga znajomości modelu płyty - PCI-E są obecne na rynku dłużej niż 3 lata więc modele płyt przygotowane pod P4 miały takowy slot... po za tym nie musiałbym mieć starszej płyty - nowe na LGA775 też obsługują P4... Co do DDR2 - gdy były nowością lepsze modele płyt były wyposażone w sloty dla DDR i DDR2 - tak jest w mojej P5GDC-V... Edytowane przez k_luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam taki problem, że kupuje jutro komputer i tak sobie wymyśliłem, że zakupię do niego GF 8800 GTS od Galaxy. Niestety dzisiaj dowiedziałem się, że w miejscu, w którym chce kupić kompa ta karta jest niedostępna. Czy moglibyście mi poradzić jaką wybrać zamiast niej, myślę najmocniej o innym modelu 8800 GTS ale który wybrać? Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...