Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

jaka karte byscie polecili w cenie do 250zł ? chodzi glownie o karte do gier :P najlepiej gdyby ktos podal odrazu z linkami ;)aha chlodzenie moze byc niemilosiernie glosne ;] niema to znaczenia gdyz i tak zaloze na nia bloczek..

Edytowane przez kameleo19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka karte byscie polecili w cenie do 250zł ? chodzi glownie o karte do gier :P najlepiej gdyby ktos podal odrazu z linkami ;)aha chlodzenie moze byc niemilosiernie glosne ;] niema to znaczenia gdyz i tak zaloze na nia bloczek..

PowerColor HD3850 wersja PCS. Cisza i wydajność, po podkręceniu wydajność 3870 w stocku. Jeżeli masz dobry ten bloczek wodny to śmiało wyciśniesz z tej karty maximum. Ja na stockowym chłodzeniu podkręciłem do 3870 i taką mam wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło tak: cena jest ta sama, ok. 800 PLN brutto:

1. Palit HD4870

2. Innovision GTX 260

To który lepiej zakupić? Ludziki mówią znajome, że nvidia lepsza, ale mnie to nie przekonuje tak do końca.

 

Przecież już pisałem, że HD4870 :mur:.

 

Ludzie czytajta min. 5 stron do tyłu . Ja wiem ,że łatwiej walnąć te pytanie i zrobić z siebie buraka ,ale proszę was !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad HD4850 i mam pytanie, która opcja byłaby lepsza?

1. Najtańszy Palit + Accelero

2. Palit Sonic

3. Gigabyte z Zalmannem

 

Chodzi głównie o ciszę i wydajność ;)

najlepsza opcja na 4850 jest obecnie pasywny gigabyte multicore za okolo 530pln + wentyl 120mm = niskie temperatury + wysokie OC

uzbieram troche kasy i kupuje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad HD4850 i mam pytanie, która opcja byłaby lepsza?

1. Najtańszy Palit + Accelero

2. Palit Sonic

3. Gigabyte z Zalmannem

 

Chodzi głównie o ciszę i wydajność ;)

Ja brałbym tą druga kartę :) Edytowane przez vippiotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi poradzic jak zrobic zeby Zotac 8800 GTS 512 dostosowywal sam obroty wiatraka do temp ? Nie wiedziec czemu caly czas idzie na 30% i po 30min gry zwis bo sie topi doslownie. Jak chce zmienic w rivatuner obroty w 3D to po zaakceptowaniu ustawia wyzsze obroty takze dla 2D i karta wyje jak express syberyjski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Brałbym jednak Sonica:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=14076

 

Wyższe taktowania. No ale nie wiem jak z tym chlodzeniem. Czy jest takie ciche i czy czasem nie trzeba jakiś radiatorków na sekcje zasilania.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to chyba tylko HD3850 512MB DDR3 od Sapphire lub Powercolora.

 

 

W tej chwili nie, ale od 21 października pewnie HD4830 :)

A gdyby do tej ceny dodac +100zł to celowac w 9800 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak się gra w niskich rozdziałkach?? Nie mam monitora i jadę na lcd tv 27', czyli rozdziałka jest 1366x720, więc nie jest wysoka ale na co dzień jadę z 1024x768

Wybór mam między:

-9600 gso 384mb

-hd3850 ref.

-hd4670

 

Co poradzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jak się gra w niskich rozdziałkach?? Nie mam monitora i jadę na lcd tv 27', czyli rozdziałka jest 1366x720, więc nie jest wysoka ale na co dzień jadę z 1024x768

Wybór mam między:

-9600 gso 384mb

-hd3850 ref.

-hd4670

 

Co poradzicie??

 

 

3850 ;)

Edytowane przez Zitah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9800GT kosztuje ~370zł a HD4850 ~450zł, lepiej dozbierać do HD4850 albo brać używane 8800GT

 

3850 ;)

To mam rozumiec ze do mojego sprzetu (sig) z monitorem 19" nie oplaca sie brac kart lepszych od 9600gso? Zakladajac ze monitora nie bede zmienial przez kolejny rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również chętnie bym poznał odpowiedź na to pytanie

mam monitor 19'', więc gram w rozdzielczości 1028x1024

nie ciągu najbliższego roku nie będę zmieniał monitora, procek nie będzie ograniczał karty i pamięci też mam odpowiednią ilość, a i zasilacz też mam odpowiedni.

Pozostaje dylemat jaką kupić kartę graficzną odpowiednią do rozdzielczości w której mam zamiar grać. (fundusze ok 600zł)

 

dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...