Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W temacie o kartach graficznych jest podana informacja, ze HD4870 512MB miesci sie w przedziale do 700zl. Najtansza jaka znalazlem to:

 

PALIT ATI Radeon HD4870 512MB DDR5/256 bit DVI/DP PCI-E Sonic (750/3800) (tryb Turbo 775/4000) (720zl)

 

Czy ktos zna jakis tanszy sklep i czy warto dolozyc i kupic karte u innego producenta?

 

Pozdrawiam, Tomek

Edytowane przez tom157

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit HD4850

 

Co myślicie o tym modelu za 450PLN? Czy lepiej kupić trochę taniej jakiegoś 9800gt?

Do tego zasilacz nie wiem czy 450W wystarczy do każdej z tych kart.

Jakieś oc wskazne.

450w bp. corsair spokojnie to wytrzyma, ogólnie hd4850 jest lepsze, ale czy się opłaca to zależy też od twojego monitora i max rozdziałki, chociaż i tak lepiej pakować się w ati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam porady zawodowców :D Mieszam się pomiędzy kupnem:

 

MSI GEFORCE 9600GT 512MB:

 

3125902[/snapback]

Szukam karty graficznej do maks rozdziałki 1240x1024 żeby chodziło wszystko na full w tej rozdziałce kasa nie podaje wole mniej wydać ale jak trzeba wyda się więcej to wydam pozdro

 

 

Ja polecam bardzo tanio GeForce 8600 GT Gigabyte 256MB z chłodzeniem ZALMANA poniżej 200 zł!!! Eleganckie granie po OC w najnowsze tytuły bądź nadchodzące :P

Edytowane przez Torghal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Warto kupować GF8800GT ? Jest ponad 100 tanszy od 4850. Niby Radek ma 2 x wiecej Gflopów, ale w testach nie wypadaja jakoś strasznie róznie, chociaż wielu ich nie czytałem. Mam panorame 22", wiec w 1680x1050 chcialbym grac. Co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej omijaj serię x1xxx, stare, prądożerne układy.

 

http://www.allegro.pl/item459811117_gigaby..._oem_f_vat.html

Może coś takiego ? 7600GT na DDR3, brat na niej gra nawet w Crysisa ( 1024x768 ) :P

 

http://www.allegro.pl/item464015910_gigaby...urbo_force.html

 

Kombinuj kasę i bierz tego wyżej ^^

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, troche nie jestem na czasie. Poradzcie czy do mojego konfiga jest sens kupowac HD4830? Procek mocno ja ograniczy? Czy wziac HD3870? Wiem ze zestaw stary, ale ogolnie mi wystarcza, jedynie sporadycznie chcialbym w cos nowego zagrac i 6800GS nie wyrabia. Pamiec mam zamiar dokupic, moze tez procka zmienie na x2 4200+ jeśli to coś da. Platformy nie chce zmieniac na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...