Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki panowie, w takim razie zamawiam tego 8800gs :)

 

Zdazylem zamowic karte i nagle dziwnym trafem na stronie cena zmienila sie na 283zl. Nosz hu. by to strzelil. Co za amatorszczyzna.... zal

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje fachowej rady .

Chce kupic monitor HP w2408h ktory ma tylko wejscia VGA i HDMI. I zastanawiam sie nad dwiema kartami 9800 GX2 lub 280GTX. Tylko ze 9800 ma wyjscie HDMI a 280 niema. Czy bedzie roznica w jakosci obrazu przy 24 calach jezeli podlacze monitor przez adapter HDMI-DVI i wybrac 280 czy bezposrednio HDMI-HDMI i kupic 9800 GX2. z gory dzieki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hersheys50 kup monitor z DVI. Jeśli nie chcesz to zawsze są przejściówki DVI-DHMI i wtedy grafika jest obojętna.

Co do grafiki to nie widzę sensu ani dla GTXa ani dla GX2. Rozejżyj się za radkiem HD 4870 lub jak kasy styknie to za 4870X2 których cena zaczyna się od 1500zł a używki od 1300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie, w takim razie zamawiam tego 8800gs :)

 

Zdazylem zamowic karte i nagle dziwnym trafem na stronie cena zmienila sie na 283zl. Nosz hu. by to strzelil. Co za amatorszczyzna.... zal

Heheh pewnie kapli się że coś cenę za niską dali, bo cena naprawdę jak na dziś była wyjątkowo niska jak za taką kartę. też już miałem tak z agito, raz zamówiłem proca i zaraz po moim zamówieniu cena wzrosła o 20zł :razz:. Także miałeś szczęście.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh pewnie kapli się że coś cenę za niską dali, bo cena naprawdę jak na dziś była wyjątkowo niska jak za taką kartę. też już miałem tak z agito, raz zamówiłem proca i zaraz po moim zamówieniu cena wzrosła o 20zł :razz:. Także miałeś szczęście.

Tak, wszystko bylo by fajnie gdyby nie to ze do tej pory nie dostalem maila ktorym mialem potwierdzic zamowienie (zrobilem to reczenie wypelniajac formularz na stronie) chociaz obsluga pracuje od pon do piatku wiec czekam do jutra. Ale czuje ze beda mnie chcieli zrobic w kakao. W takim wypadku ich oleje i kupie tu

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...CI-E_TV_DV.html albo tu http://www.sferapc.pl/palit-xpertvision-ge...dukt/17461.html

Rownie atrakcyjna cena a i przesylka tansza wiec wychodzi na to samo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam karty do konfigu

C2D 4300 @ 2,3 GHz, Abit AB9, 2 GB Goodram Pro 900, Chieftec 560 W

Tu pytanie czy wymieniając procesor na coś lepszego pasującego do płyty warto brac 4850 czy z takim configiem nie pchać się w wyzszy model niz 8800. Nie chce wymieniac calego podla moge go lekko podrasowac dodajac np kolejne 2 GB ramu plus lepszy uzywany procek pasujacy do plyty ( moze drobne sugestie co do procesora?) no i oczywiście karta. Dodam też że komputer ma równierz służyć jako odtwarzacz filmów do TV full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam karty do konfigu

C2D 4300 @ 2,3 GHz, Abit AB9, 2 GB Goodram Pro 900, Chieftec 560 W

Tu pytanie czy wymieniając procesor na coś lepszego pasującego do płyty warto brac 4850 czy z takim configiem nie pchać się w wyzszy model niz 8800. Nie chce wymieniac calego podla moge go lekko podrasowac dodajac np kolejne 2 GB ramu plus lepszy uzywany procek pasujacy do plyty ( moze drobne sugestie co do procesora?) no i oczywiście karta. Dodam też że komputer ma równierz służyć jako odtwarzacz filmów do TV full HD.

 

Procka na 3.0 i bedzie git:)No i bierz hd4850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

 

Czy w okolicy 200zł kupię coś na czym w coś zagram ?? nie liczę na hi detail.. 22" 1680x... komp jak w podpisie,, mam możliwość sprzedaży mojego x800 mocno okazyjnie.

 

głównie patrzę na radki

2600pro

3650, 4350, 4550, 4650,, wszystko ddr2 ;P

 

cena 240zł to maks, zmieniam tylko dla tego że mam okazję,, w rfactora lecę na dobrych detalach na tym co mam ;] optymalnie chłodzone pasywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby do stawki dołączył jeszcze 4670 za 300 nowy gb dostarczony do domu ??

 

to co pokazujesz to chyba podobnie szybkie karty z tym że klasycznie duże i prądożerne a ja chce coś co sobie przerobię na pasywkę ;]] do tego droższe niż piszesz,, wtej cenie trzeba się zasadzić na używane.

 

4650 230zł

4670 300zł

 

czy to ma sens ??

 

nie jestem maniakiem gier co widać po mojej dotychczasowej grafice, chce coś 2-3 razy szybszego od kilkuletniego dziadzia. i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek na 3 GHz nie poleci probowalem jakis slaby sie trafil max 2,5 slyszalem ze tylko te pierwsze serie byly mocne chociaz uzywam do tej pory boxowego coolera :) .Jesli chodzi o gry to bez nich bym nie wymienial szykuje sprzet na ( Arma 2, Operation Flashpoint 2, GTA 4) i to ma smigać ;) Jesli mial bym kupic nowy procesor pod ta plyte to jaki? oczywiscie zamierzam kręcić ,karte równierz jeśli sie da, do tej pory używam Galaxy 7900GS na Zalmanie. Jak narazie widze goraczka nadciagajacych swiat wiec mozliwe ze poczekam do stycznia. bede szukal tylko nowych podzespolow zawsze Vat do odliczenia. Tak wiec karta 4850 jakas konkretna firma? Cisza nie jest tu priorytetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czy już działa regulacja obrotów w tych GF ale na wszelki wypadek mniej w zanadrzu jakiś wentyl 90mm ;)

dam znać jak to wygląda,, tak uprzedzając sytuację i na jakby co zamówiłem razem z nim 120mm arctica dzielącego się pwm.. będzie chodził jak pozostałe 370rpm idle, 1000 full load ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest kila zbila jak sie zmieści to czemu nie ;) Ale może być go cieżko zamontować a 92mm pasuje idealnie :)

Ares1 no tak jak mówisz lepiej poczekać i kupić po nowym roku. Na razie zastanów ile chcesz wydać i potem można juz konkretnie myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, posiadam gigabyte radeon 4850 1GB z pasywnym chłodzeniem "multi-core" i karta w grach ma 100-105 stopni C ! Jaka jest bezpieczna granica, żeby karcie się nic nie stało? Zastanawiam się nad wymianą karty na powercolora PCS+ 1GB, ma radiatory na pamięciach i wentyl (gigabyte chyba nie ma radiatorów na pamięciach). Brałem kartę pasywną, bo zależy mi bardzo na ciszy. Warto wymieniać czy samemu założyć na tą jakiś wiatrak? Mam w sumie 1 wolny wiatrak z obudowy Lancool K7 (przedni), będzie pasował? Narazie nei chce rozkręcać całej budy, żeby sprawdzić czy wiatrak pasuje i czy to coś zbije temp. Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcial bym kupic taka karte

 

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=13692

 

i mam 2 pytania co do niej. Czy jest warta swojej ceny czyli, czy to jest najlepszy wybor w tej cenie i czy bedzie roznica wydajnosci

po zmianie z Gf 8600gt 512mb wlasnie na tego radka z linku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, posiadam gigabyte radeon 4850 1GB z pasywnym chłodzeniem "multi-core" i karta w grach ma 100-105 stopni C ! Jaka jest bezpieczna granica, żeby karcie się nic nie stało? Zastanawiam się nad wymianą karty na powercolora PCS+ 1GB, ma radiatory na pamięciach i wentyl (gigabyte chyba nie ma radiatorów na pamięciach). Brałem kartę pasywną, bo zależy mi bardzo na ciszy. Warto wymieniać czy samemu założyć na tą jakiś wiatrak? Mam w sumie 1 wolny wiatrak z obudowy Lancool K7 (przedni), będzie pasował? Narazie nei chce rozkręcać całej budy, żeby sprawdzić czy wiatrak pasuje i czy to coś zbije temp. Jakieś opinie?

Już Ci pisałem żebyś wziął wentyl i zróbił nawiew na radiator. Wymiana karty na taki sam model jest nieopłacalna.

user128, ten 9600GT jest sporo szybszy. Ja jednak bym szukał 9600GSO 768MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem masę benchmarków jednak mam nadal pewien niedosyt.

Waham się pomiędzy:

-8800GS

-9600GSO

-9600GT

-3850/3870

W benchmarkach wygląda to w zasadzie podobnie. Dodam, że z założenia ma to działać na 1024 na 768 z DX10.

Rozdzielczość taka ze względu na mojego poczciwego CRTka

 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez malu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...