Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono!

 

Potrzebuje kartę do 300zł na PCI-Ex. Coś, żeby w miarę dało się pograć na GTA IV, efekty i wysoka rozdziałka niepotrzebna. Tyle, żeby dało się grać (ja gram na laptopie na 8600GT i C2D 2GHz i daje radę jakoś).

 

Komp to:

- będzie jakiś Athlon X2 (jeszcze w trakcie kupna)

- 2 GB DDR2

- zasiłka też będzie wymieniana (może od razu jakaś sugestia - np. czy Fortron 400 będzie ok, albo Chieftec 400)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił jakiegoś radka x1950 pro. Do wyrwania nawet taniej bo ok. 200 zł. Pociągnie gta w 1024 plus wykręcony athlon bo bez tego będzie ciężko. Nawet wspomniany 8600 gt będzie dobry. Test --> http://www.purepc.pl/gry/test_kart_graficznych_w_gta_iv Co do zasiłki to obie dobre ale ja bym brał Chiefteca

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

520W Cooler master

i jakiej firmy tego radka?

Sapphire (Dual Slot Fansink).

 

Witam Szanowne Grono!

 

Potrzebuje kartę do 300zł na PCI-Ex. Coś, żeby w miarę dało się pograć na GTA IV, efekty i wysoka rozdziałka niepotrzebna. Tyle, żeby dało się grać (ja gram na laptopie na 8600GT i C2D 2GHz i daje radę jakoś).

 

Komp to:

- będzie jakiś Athlon X2 (jeszcze w trakcie kupna)

- 2 GB DDR2

- zasiłka też będzie wymieniana (może od razu jakaś sugestia - np. czy Fortron 400 będzie ok, albo Chieftec 400)

 

Zasilacz : Antec EarthWatts 380W

Karta : HD3870 / HD4670

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire (Dual Slot Fansink).

 

 

 

 

Zasilacz : Antec EarthWatts 380W

Karta : HD3870 / HD4670

 

Ale HD3870 w tej cenie nie znajdę za bardzo :cry:

A jak wygląda sprawa HD 3850?

Czy może nie warto dopłacać i kupić po prostu 8600GT (256MB czy warto dopłacić do 512MB?)?

Edytowane przez kerad85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nv, to praktycznie nie do dostania 8800GS i 9600GSO. Jeżeli chodzi o tą drugą, to wersje 512MB i 1024MB są znacznie słabsze od wersji 384MB i 768MB.

 

PS. Skróć siga do 10 linijek (puste też się liczą).

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie GPU polecacie w kwocie 200-230zł (250 z przesyłką to max) do ogólnych zastosowań - net, filmy, czasem jakieś gry (ostatnio BF 2142, FM 09, Two Worlds). PCI-E, do proca i mobo z siga (zasiłka: Chieftec 450 z fanswapem)..

Allegro jak najbardziej. Z góry dzięki.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko warto wziać też pod uwagę, że to bedzie x2 4000+ i lepiej, żeby nie był tu wąskim gardłem.. Wiadomo, ze jakieś OC będzie, choć w podkręcaiu AMD jestem dopiero na początku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jaką kartę do 350/370zł kupić?

konfiguracja :

Amd Athlon x2 4850e (45w)

2GB ram w jednej kości

zasilacz Amacro AX-400

 

Myślę nad czymś od radka, wcześniej miałem gf 7300gt ale umarł od prze taktowania (za duże napięcie), coś podatnego na o/c , nie zbyt głośnego, w tej chwili biorę pod uwagę 4670 od his-a albo 3850/3870 (ale w tym przypadku nie wiem czy zasilacz uciągnie i podobno bardzo awaryjne, z relacji kolegi który pracuję na serwisie) może coś od nv, karta ma służyć głównie do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...