Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie lepsza. Niska cena, dobre chłodzenie i oc.

Jaka reszta sprzętu i ile kasy na kartę?

Będzie X2 4200, Abit KN9 i 2gb ramu oraz modecom mc-350, w sumie ma chodzić GTR Evo na full detalach i to tyle (bo LFS zadowala się 7300GT :), ogólnie jak najtaniej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje karty graficznej na PCIe w cenie 200 - 250zł max. Oczywiscie chodzi mi o to by karta byla mozliwie jak najbardziej wydajna :) Reszta konfigu to moje ex-bebechy czyli c2d@ 4,1GHz + Bostar I45 + 2x2GB ramu.

Grafa potrzebna do kompa szwagra....Nie mam pojecia co sie oplaca kupic w tej cenie...

 

 

 

 

aha i moze to byc oferta z allegro/nowka/uzywka/z forum ;) byle z gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem

 

9600GT, HD4670 jak i również 9600GSO to porównywalne karty

 

Wydaje mi się że 9600GT może być nieco lepszy od Radka, 9600GSO też jest dobrą opcją bo ma 96SP - niestety mało pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chodzi za mną pomysł zmiany karty więc proszę o poradę.

Aktualnie mam to co w podpisie i chciałem to zamienić ewentualnie na jakiegoś gtx'a 260 albo ponownie radka. Na kartę mam 1000 zł i nie wiem czy jest sens zmieniać na gtx 260 czy będzie różnica ? czy czekać na nowe karty w 40nm ponoć w maju mają się ukazać tyle tych "czy" że sam nie wiem.

Ostatnio zakochałem się Crysisie :) na tym co mam to na high mam w porywach 30 klatek ale gra się wysypuje (aplikacja przestałą odpowi...). Miałem prze parę dni gieforca 9800GTX+ mojego brachola i było znacznie lepiej no i praktycznie gra mi się nie wysypywała więc szukał bym chyba jakiegoś geforca. Kwestia z dwóch miechów i wymieniam też procek na e8400 - szczegół do uwzględnienia w propozycjach :) wielkie dzięki za ewentualne sugestie.

anybody ?

Edytowane przez llamar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym co mam to na high mam w porywach 30 klatek ale gra się wysypuje (aplikacja przestałą odpowi...). Miałem prze parę dni gieforca 9800GTX+ mojego brachola i było znacznie lepiej no i praktycznie gra mi się nie wysypywała więc szukał bym chyba jakiegoś geforca.

Nie masz przypadkiem przekręconej karty...?

 

Też bym raczej inwestował najpierw w procesor, Q9550 to niezły pomysł - ten E5200 widzę szału nie robi... Nowe karty, godne zainwestowania (z DX11), pojawią się dopiero na jesieni i upgrade w tej chwili byłby tylko stratą pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem przekręconej karty...?

 

Też bym raczej inwestował najpierw w procesor, Q9550 to niezły pomysł - ten E5200 widzę szału nie robi... Nowe karty, godne zainwestowania (z DX11), pojawią się dopiero na jesieni i upgrade w tej chwili byłby tylko stratą pieniędzy.

w podpisie są nieaktualne wartości teraz jadę na stocku 700/1100 bo po podkręceniu jak odpaliłem smarka vantage to mam resa na dzień dobry, mimo fabrycznych zegarów dalej są zwiechy w crysisie :( a z tymi 4 rdzeniami to chyba średnio bo zanim wyjdą porządnie napisane gry na te procki to wyjdą już nowe konstrukcje dlatego czaje się na tego e8400 z karta faktycznie poczekam jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo iż pisałem w temacie o 9600GT to napiszę i tu :) chciałbym zakupić karciochę do max 250zł ... i naprawdę już sie pogubiłem bo byłem zdecydowany na 9600GT, ale być może jest odpowiednik tejże karty ze strony AMD/ATI .... niech ktoś mi doradzi :)

Edytowane przez sly44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...