Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Firma działa nielegalnie, są problemy z realizacją gwarancji w związku z tym. Unikają odpowiedzialności za GW i g... im zrobisz bo firma jest na Cyprze i nie wiadomo kto jest właścicielem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy najlepszą kartą graficzną w cenie do 500zł bedzie ta http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=17869 ? I jaka jest różnica między tą kartą a tą : http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=13877 ? Jedynie sie dowiedziałem ze ta druga to referent ale to znaczy że czym się różnią ? Bede bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz bo chciałbym dziś zamówić karte. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jendrus09 najtańszy 4870 jakiego udało mi się znaleźć to Palit sonic za 610 , nic tańszego nie widziałem

 

@Kacper1609 ,referent - czyli posiada referencyjne chłodzenie , pcb i ustawienia zegarów , w tym przypadku zakup wersji z autorskim chłodzeniem sapphira jest lepszym rozwiązaniem. Jednak nasuwa mi się jedno pytanie przeglądając Twoja sygnaturę , jeśli posiadasz 4770 to wymiana na 4850 niewiele Ci da , a to że karta ma 1G pamięci przyda się tylko przy wysokich rozdzielczościach i tak nie za dużo na tej karcie (w znaczeniu na 4850 a nie że konkretny producent)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, ja poprostu nie zmienilem sygnatury bo mieli mi przywieźć 4770 ale nie ma wiec musze wybrac inną :)Sorki za zamieszanie ale to którą wybrać ?

1. http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=17869

2. http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=13877

Edytowane przez Kacper1609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na agito Palit jest za 600 zł.

 

Poszukam jeszcze tego XFX HD4870 , ale wątpie by gdziekolwiek był.

 

A jak sie wnerwię to będę jechał na tej integrze i w sierpniu szarpnę się na coś z Direx11 jak będzie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4850 brać asusa, gigabyta czy powercolor ? wszystkie w podobnej cenie...

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=8529

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=12684

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=14658

 

 

jesli to jest ten powercolor co ja mysle to prezentuje sie wizualnie najlepiej, ma dodatkowe radiatorki...

 

tylko czy ten powercolor z esc to nie jest czasem referent, bo foty nie ma...

Edytowane przez erich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp z siga. Chcę wymienić grafę, raczej ati, bo nv mi się już znudziła. Budzet - 500-600zł. Nie chcę wymieniać zasilacza. Czy hd4870 jest dla mnie jedyną opcją? (moze być referent, i tak wrzuce na niego s1). Rozważam jeszcze kupno hd4770 (niski pobór mocy i dobra wydajność po kręceniu), ale póki co to karta widmo. Rozdziałka 1440 x 900, w przyszłości 1680 x 1050.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do kompa z sygny to max GTX260 216sp , jak ogólnie to ciężko stwierdzić , te gry w których sli/cf dobrze się skaluje to lepiej będą działać na 4870x2 (w końcu to konkurent dla GTX295) , a te w których skalowanie jest marne lub nie skalują się wcale to będzie wygrywał GTX280

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o ten 20" monitor , obie karty o które pytasz są raczej przeznaczone do wielkich monitorów , na których wyświetlamy obraz full hd. I kontynuując wątek aktualnego kompa , to zapewnie wiesz że Twój tagan ma "tylko" 396W na 12V , dlatego trochę bałbym się tam wsadzić 4870X2 , bo kręcony quad i kręcony 4870X2 lub brać ponad 400W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Jaką kartę graficzną kupić do komputarka z podpisu?

Dodam, że najczęściej gram w Age of Conan, rozdzielczość 1680x1050 AAx4 AFx16 (tak wi większości gier) tak więc potrzebuje coś mocniejszego ale nie rujnującego kieszeni.

 

Co myślicie o HD4890 1GB Sapphire Toxic lub może GTX275 1GB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AXL2000

 

Sam sie zastanawiam nad czyms klasy : HD4890 1GB Sapphire Toxic

a moze jednak poczekac 3 miechy i walnac z grubej rury w nowe dziecko ATI/AMD z obsluga DX11 ?

jak narazie nic mnie nie cisnie no chyba ze wyjdzie jakas gra ktora mnie skusi i bedzie miala wymagania co do GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nic Cie nie cisnie,to poczekaj juz na nowa serie,jak dx11 za rogiem.Tylko,zebys nie mial tak jak ja,wrzucilem grafe na przeczekanie, przestalem grac i checi nie chca wrocic :razz: Proc jaki i grafa mialy byc na chwile :wink:

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AXL2000

 

Sam sie zastanawiam nad czyms klasy : HD4890 1GB Sapphire Toxic

a moze jednak poczekac 3 miechy i walnac z grubej rury w nowe dziecko ATI/AMD z obsluga DX11 ?

jak narazie nic mnie nie cisnie no chyba ze wyjdzie jakas gra ktora mnie skusi i bedzie miala wymagania co do GPU.

No niby tak, teraz wakacje wyjazdy itd. ale z drugiej strony czy to nowe dziecko bedzie kosztowalo 800-900zł :/ Bo tyle chce przeznaczyć na grafike max. A tego nie wie nikt. I tu sie problem zaczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o ten 20" monitor , obie karty o które pytasz są raczej przeznaczone do wielkich monitorów , na których wyświetlamy obraz full hd. I kontynuując wątek aktualnego kompa , to zapewnie wiesz że Twój tagan ma "tylko" 396W na 12V , dlatego trochę bałbym się tam wsadzić 4870X2 , bo kręcony quad i kręcony 4870X2 lub brać ponad 400W.

1680x1050 też ładnie wygląda :) a dobrze pograć w gry w natywce przy ładnych, wysokich detalach. No i płynność to podstawa. Taganik idzie do wymiany, jego następcą będzie be quiet! Dark Power 750W Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Axl2000

 

Raczej nikle szanse zeby topowy i nowy model grafy z obsluga DX11 zmiescil sie 1000zl

Czytalem na jednym forum w UK ze ponoc wersja 1GB ma koszcic minimum 250£

do tego czasu 4890 1GB ma byc tansze o 100£

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1680x1050 też ładnie wygląda :) a dobrze pograć w gry w natywce przy ładnych, wysokich detalach. No i płynność to podstawa. Taganik idzie do wymiany, jego następcą będzie be quiet! Dark Power 750W

skoro wymiana monitora nie jest w planach (właściwie się nie dziwię bo monitor naprawdę niezły) to ograniczyłbym się do HD4890/GTX275 (z nastawieniem na radka) , nie ma sensu dopłacać do niczego mocniejszego. I myślę że zestaw zadowoli się w zupełności zasilaczem 600W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...