Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie. Co najwyżej zasłoni niektóre złącza SATA, itp. jeżeli jest długa.

Temp. będą wysokie.

Jak sobie wyobrażasz to, że karta zawadza o pamieć?

a widziales jak ona wyglada ? ona ma radiator na plecach .

Jak ja mialem 3850 z tym chlodzeniem to radiator akurat sie opieral o radiator pamieci , jak masz normalne bez troche wyzszego radiatora to bez niczego wejdzie . Moze tez sata zaslonic .

Jak masz przewiewna obudowe to nie bedzie tragedi cos ok 70 stopni a jak nie masz dobrej wentylacji to moze byc troche gorzej z 85 stopni albo nawet wiecej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem okazje :) tak jak pisaliscie 8800GT http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3474-52 tylko ze ten niebieski z wiekszym radiatorem :/ po przeczytaniu tego artykulu, znowu mam "myslenice" czy aby ta karta nie byla za glosna!?!? Bo nie mam zamiaru np.pracujac na kompie sluchac jakiegos buczenia.. Karte ok. 230..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinna byc regulacja obrotow chodz nie jestem tego pewien . zawsze jak bys mial dosc tego chlodzenia to zdejmujesz ten plastki i dajesz normalny wolnoobrotowy wentylator ;) (chodz wymaga to troche inwencji i checi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka grafika do:

zasilacz Chieftec 560

pamięć 3 GB geil

procek Athlon 64 x2 5600+

płyta główna Gigabyte ga-ma790x-ds4

 

Monitor 1680x1050

 

Gry typu Team Fortress 2 (nienajnowsze tytuły ogólnie)

 

Do wydania 200-300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy moze byc uzywana czy nie ? :)

Jezeli tak to jak wyzej 250pln - 8800GT , 300pln - HD4850 albo taniej ~200pln - 8800GS/9600GSO . Oczywiscie im drozej tym wydajniej , kazda warta swojej ceny ;)

A nowa to Palit GeForce 9600GT 512MB - 279 zł z ESC.pl ale jest ona na poziomie 8800GS nawet troszke wolniejsza .

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej rozdzielczości przynajmniej 88gt by się przydał.

swego czasu mialem i nie narzekalem na 9600GSO ;) ale masz racje lepiej 8800GT

Można kupić używkę z gwarancją.

co racja to racja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej sie oplaca ale by musial sie ktos jeszcze wypowiedziec bo dobrze tej grafy nie znam.

zasilacz powinien dac rade ale tez zalezy jaka masz reszte kompa ? jezeli nie jest to i7 podkrecony do 4GHz to bez problemu da rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić kartę graficzną, cena ~250zł netto. W grę wchodzą tylko karty chłodzone pasywnie. Na razie wybrałem dwie karty:

- GV-N96TSL-512I

- http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=11931

 

Moja rozdzielczość to 1280x1024.

Edytowane przez tomkoz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić kartę graficzną, cena ~250zł netto. W grę wchodzą tylko karty chłodzone pasywnie. Na razie wybrałem dwie karty:

- GV-N96TSL-512I

- http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=11931

 

Moja rozdzielczość to 1280x1024.

ten gaiward nie jech chlodzony pasywnie .

A ten gigabyte moze byc , wystarczy Ci ona do tej rozdzielczosci do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak zakupilem 4830 za 290 razem z przesylka na ponad rocznej gwarancji.. napiszcie ze dobrze zrobilem :) jak zaczalem czytac o tym 4730 to ludzaie strasznie narzekali ze pradu bierze.. aha i 4730 jest w pixmania.pl

Napisze ze nie zrobiles tragicznie :rolleyes: Bo za 300 pln dostal bys uzywke HD4850 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam kilka pytan do was mam nadzieje ze mi w tym pomozecie

1. chce kupic Radeona Hd5770 (chyba od Hisa ale jescze nie jestem pewny)

2.Słyszałem ze Geforce teraz w styczniu ma wypuscic na rynek nowe karty moze lepiej zaczekac bo mozliwe ze karty stanieja(to prawda jest w ogole???)

3.Teraz mam athlona 3000+

Ati RAdeon x1600PRO

Asrock 939N68Pv- GLAN

2 Gb Ram DDR1

I teraz jaki zasilacz do tego kupic zeby to smigalo jak bede mial athlona x2 4200 i tego radeona HD5770 (ponoc pobor pradu wynosi 108W) a dodam ze teraz mam Tracera 350W a wolalbym jakiegos chiefteca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sie zastaniawialem i wole jednak 5770 od 4890 jednak Dx11 moze sie przydac a co do tej konfiguracji sprzetowej to na razie mam 600 zl na sama karte i ewentualnie dostane ta kase na zasilacz a procek byłby w kwietniu no i troche by mi pieniążkow brakowalo :D A za to wszystko to ile by wyszło razem?

Edytowane przez CondorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram ~150zł

płyta ~230zł

proc 200-250zł

x2 4200 ograniczy 88gt, więc HD5770 sensu tutaj nie ma.

DX11 dużo Ci nie da w tej karcie, ponieważ minie trochę czasu zanim wyjdzie więcej gier to obsługujących i wtedy ta karta prawdopodobnie będzie za słaba na max detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie andrew'a. Twoja platforma nie ma sensu juz, chocbys zmienil proca to i tak ograniczasz low end. Jak chcesz do 4200 kupic karte to max 9600GT :P Sprzedaj to (ddr o.0 naprawde archaik). Kup cos na am3 i karte np. 4770 lub 4850 a kopa bedziesz mial olbrzymiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...