Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

@kris17

 

To zależy od gry, ale mając samemu HD4850 z 512MB uważam, że dodatkowe 512MB by się przydało.

 

@Dimek

 

Może masz jak skorzystać z integry, tu oszczędność energii będzie największa.

 

 

@CondorPL

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=25289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. opini na tym forum im gra się na wyższej rozdzielczości (za jakiś czas będę kupował monitor 22-24") tym potrzeba więcej pamięci.

Im większa rozdzielczość tym więcej potrzeba pamięci aby pomieścić non stop zapisywane i odczytywane tekstury. Ilość pamięci zależy więc od rozdzielczości. Dodatkowo być może od ustawień graficznych i API (tego nie sprawdzałem).

 

Do 22" nie full HD 512 w zasadzie wystarcza. Czasami troszkę brak, ale nie jest to jakiś wielki problem. Do full HD już powinno się stosować 1024 bo stwierdzono w testach duże spadki wydajności na kartach 512mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

athlon 3000+

Ati RAdeon x1600PRO

Asrock 939N68Pv- GLAN

2 Gb Ram DDR1

Zasilacz tracer 350 ale ten idzie w odstawke bede mial jakiegos no name 500W(no name ale zawsze cos potem zmienie bo za darmoche od kolegi dostane)

 

Zreszta bede zmienial płyte główna na AM3 jakiegos phenoma x4 i ramy ddr3 ale all w swoim czaasie bo kase mam tylko na karte graf ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dimek

Może masz jak skorzystać z integry, tu oszczędność energii będzie największa.

Moja plyta DFI LanParty LT X38-T2R to zacna konstrukcja, lecz nie przewidziano w niej zintegrowanej karty graficznej...

Chyba wiec stanie na 9600GT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone PCB, niebieskie PCB.

 

HDMI na śledziu oznacza to, że masz HDMI z tyłu karty. Nie musisz bawić się w przejściówki.

 

Co do jakości to nie używałem takiej przejściówki, więc nie wiem.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafirka 5770 V2 kupiłem za 599pln w proline we Wrocku jak dla mnie po przesiadce z 3850 rewelacja, a wydajność praktycznie to samo co 4870 dodatkowo chłodniejsza i mniejszy pobór prądu i niezłe OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...