Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę wydać 700 zł, początkowe opcje to:

 

A. Jakiś Radek HD 5770 ~560 zł

B. Gigabyte HD 4890 1GB - 699 zł

C. Gainward GTX 260 Core 216 -550 zł

+inne propozycje

 

1.Którą z tych karty byście polecili do grania w rozdzielczości 1680x1050?

2.Jaka ma najlepszy stosunek cena/wydajność?

3. Która by była w miarę możliwości najbardziej przyszłościowa(by wytrzymała tak z 2 latka), czy może lepiej przeczekać z opcją np. A. i po np. pół toku kupić coś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam opcje na MSI NX8800GTS-T2D320E-HD-OC za 250 pln czy szmelc z sygnatury pociągnie ta karte? Może macie jakieś inne propozycje dla mnie za tą cene? Ogólnie rozglądam się za 8800gts ale dowiedziałem się że to troche prądolubne maszynki i obawiam się czy mój zestaw poradzi sobie.

Edytowane przez najdroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny to GTX. Podaj link do tej karty.

 

Allegro używka chyba okazja więc nie wykupywać mi :lol2:

Zapomniałem dodać że nieekstremalne OC jak najbardziej wchodzi w grę.Więc czekam na dalsze sugestie/propozycje.

Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania około 300 zł poszukuje jakąś w miarę kartę graficzną .Co polecacie?

Moje parametry to : 3GB DDR2(800MHz) Kingston,Procek Intel Core 2 Duo E4300,1800Mhz(9x200),płyta główna Gigabyte Ga-965P-S3,moja obecna karta graficzna to 8600GT 512MB DDR2 575MHz/1300 ,ale nie jestem zadowolony z jej osiągów.

Zasilacz: DEER 400W

Edytowane przez Spinal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem grafiki raczej 5770, jako, ze wiekszosc sprzetu bede kupowal w agito, poprosze o pomoc, w wyborze jedej z dostepnych tam modeli wlasnie tej karty. Chodzi mi o dobre OC i w miare ciche chlodzenie (przynajmniej w 2d), raczej napewno bede zmienial chlodzenie, wiec przede wszystkim oc. Z gory dzieki.

 

reszta sprzetu

Monitor : LG W2261VP-PF

Procesor : AMD Athlon II X4 620

Płyta Główna : AsRock M3A770DE

RAM : GoodRam 2x2GB 1600MHZ

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W

 

ling do grafik na agito

Karty graficzne - Agito.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło SC2. W 1280x1024 wygląda fatalnie, zacząłem więc rozglądać się na większym monitorem, ale bez zmiany (oby tylko) grafy nie ma o czym gadać (aktualnie gf8800gt). Polećcie najtańszy sprzęt, co by SC2 godnie chodziło na 1680x1050 high. Reszta sprzętu to: msi p35 fr, e2160@3gb, 4x1gb, MC-350W.

Edytowane przez deejay999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie karta jest ok. OC ma dobre.

 

Niestety muszę się zapytać. Czy jest jakaś ciekawa alternatywa, bo zakładam że w swojej rynkowej cenie karciocha nie jest już taka fajna.

 

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto doplacic te 300 zl do 5870 zamiast 5850? Czytalem, ze 5850 jest mniej zrace prad, cichsze i chlodniejsze, czy do tej karty i 5870 potrzebne jest dodatkowe chlodzenie?

 

Lepiej za te 300zl kupic szalik.

 

Gdzie ludzie takie rzeczy wyczytuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie temperatura w spoczynku nie przekracza 40 stopni srednio jest okolo 37-38, duzo zalezy od obudowy i jej wentylacji.

 

A nawet sugerujac sie tym "testem" pytanie "czy do tej karty i 5870 potrzebne jest dodatkowe chlodzenie?" jest conajmniej glupie, ale odpowiem: tak oczywiscie, kazdy z nas zmienia tu standardowe chlodzenie bo inaczej karta nie wytrzymala by 5 minut w grach co bardzo dobrze ukazuja te slitasne tabelki z porownaniami na pcl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która karta mobilna w laptopie będzie wydajniejsza gt 320 M czy 9600M GT, na mobilnych kartach graficznych mało co się znam, ta gt 320M wiem ze ma 1024mb i szyna 128bit, poradzi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dzial.

Nie wiem, bo 320m to "nowy" stwor :P nie ma jej wynikow na notebookcheck ;/

W dziale laptopy opisz dokladnie ktore modele chcesz kupic to sie pomysli :P btw na dzien dzisiejszy to moim zdaniem w tych tanszych (~2300zł) do gier nadaje sie cos z 4650 ktora zjada 9600gt na sniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, oplaca sie brac hd 4890 1gb za jakies 2 tygodnie w cenie 590 zl ? czy moze jednak poczekac do "pelnego" wyjscia 5830 ? pozdro

 

@ miguel

 

hmm

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę jaką kupic kartę z pasywnym chłodzeniem ?

 

Potrzebuję kartę do biura /głównie CAD 2D/ - dotychczas w kompie była karta 7600GS z chłodzeniem pasywnym właśnie ale niestety padła ...

Oczywiście preferuję kartę jak najszybszą, choć ważniejsza jest tu dla mnie cisza ;-) dlatego nadal optowałbym za "pasywką" ale jeśli polecicie coś "z wiatraczkiem" i jednocześnie prawie bezgłośne to ok.

Dobrze by było aby koszt nie przekroczył (a jeśli już to nieznacznie) 300 złotych ... ale jeśli jest coś droższego i zdecydowanie wartego swej ceny to tez poproszę ;-))

 

Czy coś takiego: http://www.alsen.pl/index.php/product/none/116711/Sapphire_Technology_ULTIMATE_HD_4670_512MB_DDR3_PCI_E_DVI_HDMI_BULK/none byłoby ok ?

Edytowane przez Vonda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...