Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja GeForce 8800GTS ASUS 512MB ponownie odmówiła współpracy. Zdecydowałem się zmienić ją na coś innego - postanowiłem kupić nową kartę w fizycznym sklepie, bo ostatni internetowy Apollo z Wrocławia zniknął i teraz się bujam bo Asus nie rozmawia z klientami co kupili podzespoły i odsyła do Sprzedawcy który zniknął. Może będzie trochę drożej, ale przynajmniej zawiozę sprzęt w parę minut do reklamacji.

 

Co myslicie o wyborze Radeon 5670 HIS 1GB DVI&HDMI (PCI-E) IceQ - cena 379zł.

Jak się ma do poprzedniego 8000GTS? Czy przypadkiem nie jest padaczna/problemowa? Szczerze mówiąc nawet nei wiem co to za firma :-)

 

A jeśli nie to może radzicie kupić coś innego? gram w World of Warcraft i chciałbym żeby nowa karta była conajmniej tak dobra jak poprzednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Co myslicie o wyborze Radeon 5670 HIS 1GB DVI&HDMI (PCI-E) IceQ - cena 379zł.

Jak się ma do poprzedniego 8000GTS? Czy przypadkiem nie jest padaczna/problemowa? Szczerze mówiąc nawet nei wiem co to za firma :-)

 

A jeśli nie to może radzicie kupić coś innego? gram w World of Warcraft i chciałbym żeby nowa karta była conajmniej tak dobra jak poprzednia.

 

Bardzo popularny producent od lat współpracujący z ATI.

 

Propozycja andrew777 nie do pobicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak często padają 8800gt? Właśnie myślę czy za 199zł nie kupić Asusowego 8800gt z 3 miesięczną gwarą zamiast mojego 8600gt... teoretycznie wydajność 2-3 krotnie wyższa, tylko trochę boję się że trafię na padakę... Sprzęt z siga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź. Ta HD5670 zachwyciła mnie niskim poborem mocy, ale nie chcę ryzykować nie wiadomo jakim spadkiem wydajności, więc zamówiłem dzisiaj tę - Radeon 4850 Asus 1GB 2xDVI (PCI-E) za 359zł. Jutro odbieram. Po prostu była najtańsza w sklepie a rok gwarancji więcej robi swoje. Jak będą problemy to na pewno tu je opiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź. Ta HD5670 zachwyciła mnie niskim poborem mocy, ale nie chcę ryzykować nie wiadomo jakim spadkiem wydajności, więc zamówiłem dzisiaj tę - Radeon 4850 Asus 1GB 2xDVI (PCI-E) za 359zł. Jutro odbieram. Po prostu była najtańsza w sklepie a rok gwarancji więcej robi swoje. Jak będą problemy to na pewno tu je opiszę.

 

W razie co czytaj i pisz w temacie o 4850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybka piłeczka.

 

GTX260 SP216 stock czy 4870 (1GB) z AC TwinTurbo, o OC jeszcze nic nie wiem, ale podejrzewam że było i nawet fajne. Dodatkowo radiator zalmana na sekcji zasilania.

 

Cena 20zł więcej za GTXa. Chcę w końcu w GTAIV zagrać, do tego Wiedźmin I i II jak wyjdzie (ale to prorokowanie wydajności, więc nieważne), no MS Flight SIM. Macie pojęcie na czym lepiej wyjdę?

 

Z jednej strony cisza od 4870 z AC a z drugiej "NV It's Meant to be Played" w co drugiej grze.

 

p.s. Monitor 24" 16:10

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 260, zwłaszcza jeżeli masz zamiar kręcić.

 

@stivo

Podobno na 9800GT (a może czymś podobnym) jest ciche.

3 tygodnie temu zamówiłem komputer dla kolegi i ten HD4850 był bardzo głośny. Po zmniejszeniu prędkości wentylatora na 25% tragedii nie było.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Chcę w końcu w GTAIV zagrać, do tego Wiedźmin I i II jak wyjdzie (ale to prorokowanie wydajności, więc nieważne), no MS Flight SIM...

 

Do tego to jeszcze przydałoby się dwa rdzenie do CPU przykleić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zmienić całą platformę na am3 włącznie z PII@4 od Maniakalnego. Zobaczymy tylko czy skończy się na zapale czy na wymianie ;] Za mało zarabiam żeby mi taki wydatek łatwo przyszedł, ale rozrywka w życiu też potrzebna :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje kupić grafikę, aby pograć w kilka nowych gierek (Civ5, PES2011, Black Ops), ale nie do końca wiem czy opłaca się inwestować do takiego sprzętu:

 

Płyta główna: Asus p5n-e sli

Procek: c2d e4300

Ram: 2gb Kingmax

Zasilasz: 350w huntkey

 

Myślałem o radku 4850 1gb, ale chyba za słaby zasilacz i procek. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem HD5670 1GB Gigabyta, ponieważ tylko tej firmy były w mojej mieścinie...

Po włożeniu karty zanim pokażą się pierwsze napisy, przez jakieś 2-3 min komp chodzi, ale nic się nie dzieje... dopiero po tych 2-3 min jest dźwięk i normalnie się uruchamia.

Jak już się uruchomi to coś jest nie tak, bo jak przewijam stronę internetową to muzyka trzeszczy lub wyłączają się 4 głośniki i działa tylko jeden. No i jeszcze na civ5 mi komp całkowicie zawisł. To jest oznaka, że zasiłka do wymiany czy może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...