Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

3570k 8gb ram.Wiem że na mocniejsza ale 670 teraz mi sie nie opłaca.Poczekam na bf4 i wtedy kupie jakiś konkret.Nie mam też tyle kasy i nie nie chce zbierać i czekać bo można w nieskończoność.Chce przejść na coś nowszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już prawie zdecydowany na Radeona 7970. Pod warunkiem że jeszcze się załapię na tą promocję. Nowsze stery widzę sporo zmieniły na korzyść AMD. Będzie to mój pierwszy Radon od czasu x1950 PRO, który sprzedałem ? Komu to ja go sprzedałem na PPC? Dołączona grafika W każdym razie brak PhysX troszke mi będzie przeszkadzał, a nawet bardzo. Zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś 8880 GT do liczenia fizyki. O ile są nadal te sterowniki od AMD co by sobie z tym jakoś poradziły... GTX 460 w ciągu miesiąca wyląduje na Alllegro. Zakup radka początek marca.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę i juz sam nie wiem czy brać 1gb czy 2...

 

A mam na decyzję jakieś 20min, bo ktoś ma za mnie odebrać we Wroclawiu w Proline wersje 1GB Gigabyte za 649.

 

 

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, czy warto dokładać kolejne 50PLN do MSI 2GB.

 

Wtedy niestety dziś nie będę miał karty, bo nie jest dostępna w oddziałach - trzeba zamówić.

 

Gram głównie na monitorze 1680x1050

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Sprawa jest taka że potrzebuje porady w sprawie zakupu karty graficznej. Ma być w miare optymalna do tej konfiguracji : Athlon X4 640, Asrock A770DE+, 4gb ram, a wszystko zasilane jest przez Silver Power 620W 80bronze. Na karte mam około 250 zł. Jak najbardziej może być używka. Tylko jeden warunek, chłodzenie ma być w miare ciche a nie suszara. Do tej pory miałem GTX260 sp216 ale sprzedałem ją właśnie ze względu na to że było za głośna. A kupowanie chłodzenia które jest warte prawie tyle co karta wydało mi sie nie opłacalne. Nie gram dużo ale fajnie było by gdybym na niej opalił jakieś nowsze tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już prawie zdecydowany na Radeona 7970. Pod warunkiem że jeszcze się załapię na tą promocję. Nowsze stery widzę sporo zmieniły na korzyść AMD. Będzie to mój pierwszy Radon od czasu x1950 PRO, który sprzedałem ? Komu to ja go sprzedałem na PPC? Dołączona grafika W każdym razie brak PhysX troszke mi będzie przeszkadzał, a nawet bardzo. Zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś 8880 GT do liczenia fizyki. O ile są nadal te sterowniki od AMD co by sobie z tym jakoś poradziły... GTX 460 w ciągu miesiąca wyląduje na Alllegro. Zakup radka początek marca.

 

Zycze powodzenia w odpalaniu physx przy połączeniu amd+nvDołączona grafika , pewnie dasz sobie spokój prędzej czy póżniej Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... podepną się tutaj bo jak widzę na założony przeze mnie wątek (http://forum.purepc.pl/topic/350646-co-w-zamian-radeon-a-3650/) nikt już nie zagląda, a muszę szybko podjąć decyzję...

 

Jestem praktycznie zdecydowany na:

- Sapphire Radeon HD 7750 1GB DDR5 http://sklep.kompute...dukt/53242.html

...może ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się jak to jest z głośnością pracy tej karty.... nie chciałbym kupić buczącego wiatraka... więcej kasy już nie wyciułam, a lepszej opcji nie znalazłem za te pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit 400zł, zasiłka ModXStream Pro 500W, preferowana używka.

 

GTX460 1GB, 6850, czy jeszcze coś innego?

 

Główne kryterium - MOC. 7770 mimo wielu zalet odpada.

 

Z góry dziękuję :)

Edytowane przez sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie, chciałbym poradzić się Was w sprawie kupna nowej karty graficznej. Od paru dni czytam różne tematy na różnych forach i mam już mętlik w głowie. Karta ma kosztować około 400 zł i służyć do grania. Posiadam w domu Asus Geforce 8800 GTX " http://twojepc.pl/ar...d=asus_g8800gts ".

Specyfikacja komputera:

 

Typ procesora: DualCore AMD Athlon 64 X2, 3000 MHz (15 x 200) 6000+

Nazwa płyty głównej: Gigabyte GA-M52L-S3 (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, LAN)

Mikroukład płyty głównej: nVIDIA nForce 6100-4xx, AMD Hammer

Pamięć fizyczna: 3584 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

DIMM3: GR800D264L5/2G 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)

DIMM4: Kingston 2G-UDIMM 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Typ BIOS'u Award Modular (01/23/08)

Zasilacz: Tagan TG430-U15

 

Prosił bym o dobranie jak najlepszej kraty do grania, maksymalna rozdzielczość jaka mnie interesuje 1440/900.

Edytowane przez Piatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest jeden z najlepszych dwu-rdzeniowych procesorów.

 

Wszystko zgadzałoby się, tylko mamy tok 2013 a nie 2007.

Jeśli GTX jest sprawny, nie ma co zmieniać samej k. graficznej.

Edytowane przez Klaus
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, podpowiedzcie prosze - mam taki zestawik smigajacy na sapphire radeon 5850 toxic (nie zwyklej):

Procesor: Intel Core i7-920 2700Mhz (20x135)Bloomfield 45mm

Płyta: Gigabyte GA-EX58-UD5.

Ta grafe chcialem sprzedac a zostawic sobie gfc gtx 560 ti 2 gb (jest o jakies 15% wydajnieszja pewnie max) i nie zmieniac nic innego przez najblizsze 2-3 lata (syssem na ssd 256 gb a ramu mam 16 gb) a potem zmienic caly zestaw na jakis z purepc tak do 3500 pln, chyba ze czasu na pogranie nie bedzie.

Obecnie prawie nie gram w nowe gry, jakos mnie zadna oprocz sieciowej dota2 nie kreci, nawet w bfa nie chce mi -sie grac - penie jakies pare nowych tytulow sprobuje za kilka-nascie miesiecy, ale nie wiem co zrobic, bo pojawil sie pomysl zeby sprzedac tez tego geforca rowniez.

 

Ile wiec realnie moge wziac na allegro za radka i geforca - sprzedam radka za 400 pln? Czy nie? A geforca za 500? Jesli tak to czy warto wziac grafe: http://www.morele.ne...7oc-3gd-449959/ z zestawu za 4200 ? Czy w ogole warto to robic, czy pojechac na ktorejs z nich pare miechow i potem zmienic grafe - jesli tak to na ktorej? Tak naprawde to do konca 2013 i na tym radku wszystko pewnie odpale, max det nie musze miec, medium mi styknie.

Czy lepiej wziac teraz karte z zestawu za 3500? Vertex3D HD 7870 Tahiti LE ?

Jakie jest Wasze zdanie? Jedna z tych 2 obecnych grafik i tak sprzedam. Pewnie radka.

 

 

Aa jeszcze dodam - mam 500 pln bony do euro rtv agd wiec tutaj pewnie bym bral ta karte z doplata.

 

http://www.euro.com....ficzne,i6.bhtml a to dobra karta?

 

 

Używaj edycji postów.

Klaus

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...