Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Klaus------- ten Radek jest bardzo fajny, ale z różnych względów musi to być jednak nVidia. Przychodzi Ci jeszcze coś do głowy? To co znalazłem z GF na 1 slot jest za długie niestety.

 

Edit: ostatecznie wezmę pewnie jakiegoś referencyjnego/najtańszego GF GTX 650 i przerobię chłodzenie z 2 na 1-slotowe Dołączona grafika

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr.elich, HD7750 DDR5 lub HD7770 ale ta druga to już w przedziale 400-450zł. Accelero S1 nie wykorzystasz. Nowe karty z tego przedziału są krótkie, mają gpu blisko śledzia. S1 nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr.elich, HD7750 DDR5 lub HD7770 ale ta druga to już w przedziale 400-450zł. Accelero S1 nie wykorzystasz. Nowe karty z tego przedziału są krótkie, mają gpu blisko śledzia. S1 nie wejdzie.

 

Po małej przeróbce wejdzie,ale trzeba się liczyć ze skróceniem żeberek:)

Mam jedno tak przerobione,mało estetycznie wygląda(słabo się przyłożyłem),ale śmiga.

 

A co do pytania,czy proc będzie dławił.Jak wykręcisz go ładnie,to nie powinno być problemu.

Ale jak nie jest to pilny zakup,to jeszcze poczekaj chwilę na hd7790,ma być takim półśrodkiem między 7770-7850,tylko trzeba poczekać na ceny i jakieś testy,żeby ocenić co to będzie warte.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem na czym ta modyfikacja polega. Nie wiem jednak czy to opłacalne. Zamiast kaleczyć i zakładać S1 na HD7750 (jakieś 360zł za wersję DDR3), można sprzedać S1 i kupić HD7770 (ok 430zł) z troszkę lepszym chłodzeniem. Może nie uzyskamy takiej kultury pracy jak na S1, nie ryzykujemy jednak utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza jest dla mnie priorytetem -poczekam więc na HD7790 w nadziei, że uda się kupić coś bez plomby, względnie tanio i kompatybilnego z Accelero. Możliwsć założenia dowolnego śmigła daje mi spory komfort. Choć obecne systemy chłodzenia są naprawdę OK w droższych modelach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karta do:

e2140 @ 3ghz

2gb ram

win xp

modecom mc 350w

Myślałem nad 4870 z allegro. Nie liczę na wodotryski tylko czasem cs 1.6, cs:s, cod4 :P Ewentualnie jakiś low end nówka? Co lepsze? Z 2 lata żeby dało radę i się nie zepsuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już tylko kwestia czasu. Szarpnąłbym się na GTX660, ale tu już z drugiej strony za stówkę więcej znowu wchodzi Radeon ze swoim 7870XT. Pytanie, jak bardzo mi na PsychX zależy ;)

Edytowane przez sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak zwykle z problemem zglaszam sie na dobre forum Dołączona grafika Mianowicie chce troche reanimowac grafike ! Dołączona grafika w obecnej chwili posiadam Radka HD6770 Asusa ktorego chce sprzedac, jaka grafika warta kupna ? duzo szarpnac sie nie moge ale mysle cos do 500 zl ? Co warto zeby pograc tak troszke dluzej, wielkiej potrzeby nie mam bo gram w Tere online ale jak troszku wiecej osob sie pojawia to fps spadaja a chcial bym zeby bylo w miare ok Dołączona grafika da rade sie cos z tym zrobic ? Co polecacie ?

Edytowane przez Houlscream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asrock Extreme 4

AMD Fx-6300

8giga ramu ddr3

Zasilacz Corsair CX500

 

a grama na 1920x1080

 

Myslalem nad Nvidia

http://www.neto-sfera.pl/p/168/20339/asus-geforce-gtx-550-ti-1024mb-ddr5-192bit-dvi-hdmi-pci-e-910-4104-wentylator-directcu--nvidia-karty-graficzne-komputery.html

czy to dobry wybor ?

Edytowane przez Houlscream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj 100-150zł i bierz 7850. Zjada tego 550Ti(który do gier w FullHD nadaje się jak ja do baletu) na śniadanie.

 

http://www.morele.ne...1gd5-oc-502302/

http://www.morele.ne...5oc-1gd-520318/

http://techplanet.pl...ress,33711.html

 

Poniżej tego w FullHD nie ma co schodzić. Masz sensownego kompa - nie ograniczaj go w głupi sposób ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekuje za info Dołączona grafika to musze dozbierac troszke kasy Dołączona grafika a jeszcze takie pytanie ? Jak do tego ma sie marka ? Czyli czy MSI Czy Gigabyte ? jedni mowia ze Gigabyte bac sie jak oganie.. jedni chwala jak sie na to zapatrywac ?

Edytowane przez Houlscream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o model karty, bo w dwóch różnych miejscach podajesz różne cyferki.

Pytam w kontekście tego GTX 550ti o którego pytałeś, który jest chyba słabszy od HD6770.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...